Vaata ja üllatu: pühadejärgne tehnikakaupade suur hinnasula on viimaks käes

 (1)
Kodutehnika kauplus. muudan
Foto: Ilmar Saabas

Aasta algus on alati suurte allahindluste aeg ning allpool olemegi kokku koondanud suurimad tehnikakaupade allahindlused. Vaata kindlasti, sest nii võid säästa sadu eurosid. Mõnel pool on allahindlus koguni 99 protsenti.

Euronics - Ossa kui odavad hinnad

Euronicsis on superhindadega palju kvaliteetset tehnikakaupa. Hinnad all kuni 60 protsenti. Vaata järgi siit.

Photopointis hinnad all kuni 99 protsenti

Tutvu Photpointi sooduspakkumistega Zave'i lehel. Fotokaameratel on allahindlus kuni 64 protsenti aga mõned lisatarvikud on koguni kuni 97 protsenti soodsamad. Vaata järgi siit.

Experti sooduspakkumised

Experti kauplustes on detsembris hinnad all kuni 35 protsenti. Endiselt on käimas suur teleriloos, kus iga päev loositakse kõigi vähemalt 65 euro eest ostnute vahel välja kvaliteetne LG led-ekraaniga teler. Tutvu tootevalikuga siin.

OnOff

Vaata kindlasti ka OnOffi kuupakkumisi. Mõned tooted on lausa poole hinnaga. Tutvu valikuga siin.

Arvutitargas tooted kuni 89 protsenti soodsamad

Tasub üle vaadata ka Arvutitarga sooduspakkumised. Kui soovid näha suurima allahindlusega tooteid, siis mine Zave'i lehel Arvutitarga lehele ning sorteeri tooted suurima allahindluse järgi.Tutvu toodetega siin.

Zave'is on Eesti suurimate kaupluste pakkumised kõik ühes kohas koos, seega osta targalt ja enne poodi minekut, vaata alati Zave'is pakkumised üle - nii säästad lisaks rahale ka aega.

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias