Vaata ja valmistu: neis poodides müüakse kodumasinaid praegu kuni 80 protsenti soodsamalt!

 (4)
Samsung Forum 2015
Foto: Tanel Meos

Zave toob sinuni tuntud kaupmeeste parimad kodumasinate pakkumised. Valikus on superhinnaga suured kodumasinad kööki ja vannituppa ning lai valik soodsaid seadmeid küpsetamise ja suurpuhastuse tarbeks. Zave aitab sul võrrelda pakkumisi ning leida sobivaim ostukoht. Vaata! Võrdle! Zeivi!

1a.ee

1a.ee veebipoes on käimas „Suur lao tühjendusmüük". Kampaania kestab veel vaid loetud päevad! Kiirusta, sest kodutehnika hinnad on totaalselt kukkunud, sooduspakkumised on lausa 80% odavamad!

Valikuga tutvu SIIT.

Multikeetja.ee

Multikeetja.ee tootevalikust leiad Redmond multikeetjad kuni 40% soodsamalt. Avasta toidutegemise imeline maailm ja proovi järele. Lisaks on saadaval veekeetjad, õmblusmasinad ja muud suured kodumasinad väga hea hinnaga.

Tutvu kogu tootevalikuga SIIT.

ATF Arvutisalong

ATF Arvutisalongist leiad peale superhinnaga arvutite ka turu parima hinnaga kodumasinate valiku. 4 veetemperatuuri seadistusega populaarse Boschi veekeetja saad superhinnaga just siit. Valikust leiad veel suured kodumasinad nagu pesumasinad, kuivatid, pliidid ja paljud teised seadmed.

Valikuga tutvu SIIT.

Hansapost

Hansapostist saad Boschi kvaliteetsed kodumasinad kuni 50% odavamalt. Valikus on triikrauad, pliidid, tolmuimejad, pesumasinad ja paljud teised tooted.

Vali puuduolevad seadmed SIIT.

ON24 Sisustuskaubamaja

ON24-st leiad pliidid, ahjud, kaalud ja teised vajalikud kodumasinad. Lisaks on saadaval lai valik Kärcheri masinaid, et alustada kevadise suurpuhastusega. Valikus on survepesurid, tolmuimejad, auru- ja aknapesurid.

Valikuga tutvu SIIT.

M&T Shop

M&T Shop toob sinuni põneva valiku kohvimasinaid, triikimisseadmeid ning tolmumasinad lausa 63 protsenti soodsamalt.

Vaata kogu tootevalikut SIIT.

Kaup24

Kaup24 veebikaubamajas on kodumasinad väga soodsa hinnaga. Saumikserid ja blenderid on lausa 73% odavamad. Kohvisõbrad võivad rõõmustada, sest nutika kohvimasina saad hetkel soetada 56% odavamalt.

Tutvu valikuga SIIT.

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias