Vaata järgi: tehnikakaupadel on endiselt tohutud allahindlused

 (6)
Sikupilli kaubanduskeksus
Foto: Taavi Arus

Kui vajad head fotoaparaati, tolmuimejat, telerit või muud kodutehnikat, siis praegu on ideaalne aeg nende soetamiseks. Paljudes kauplustes on just praegu saadaval superhinnaga tooted. Allpool toomegi sinuni tehnikakaupade parimad pakkumised. Vaata järgi!

Photopointis hinnad all kuni 99 protsenti

Fotokaameratel on allahindlus kuni 64 protsenti aga mõned lisatarvikud on koguni kuni 99 protsenti soodsamad.Ja näiteks Fujifilm X-pro1 koos 18mm objektiiviga on tavahinnast koguni üle 1300 euro soodsam. Vaata järgi siit.

Euronics - hinnad all kuni 60 protsenti

Euronicsis on samuti palju kvaliteetset tehnikakaupa superhindadega. Hinnad all kuni 60 protsenti. Näiteks Hooveri tolmuimeja saab kätte ainult 79 euroga. Vaata järgi siit.

OnOff kuupakkumised

Vaata kindlasti ka OnOffi kuupakkumisi. Näiteks Samsungi Smart LED teleri saab kätte kõigest 279 euro eest. Saadaval on ka palju teisi hea hinnaga tehnikakaupasid.Tutvu valikuga siin.

Arvutitarga allahindlus

Arvutitargas on hetkel saadaval on palju superhindadega tooteid, mida muul ajal sellise hinnaga pole võimalik osta. Soodustused, kuni 89 protsenti. Ära maha maga ja tutvu tootevalikuga siin.

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias