Vaata, kuhu maksab osturallile minna: kodumasinad ja köögitarvikud on neis poodides kuni 80 protsenti alla hinnatud!


Enim garantiiremonti vajavad elektroonikakaubad
Foto: Madis Veltman

Zave.ee toob sinuni suurepärase valiku erinevatest kodumasina ja köögitarvikute pakkumistest. Valikus on superhinnaga väike köögitehnika, suured kodumasinad ja super valik lauanõusid ning köögitarvikuid. Zave aitab sul võrrelda pakkumisi ning leida sobivaim ostukoht. Vaata! Võrdle! Zeivi!

Multikeetja

Multikeetja sortimendis on enam kui 40 multikeetjat erinevatelt usaldusväärsetelt tootjatelt. Samuti leiad erinevad lisatarvikud nagu kaaned, potid jne. Multikeetjad on hetkel allahindlusega kuni 40%. Kasuta juhust ja soeta endale parim töökindel seade.

Kogu kaubale kehtib 2-aastane garantii. Parimate pakkumistega tutvu SIIT.

ATF Arvutisalong

ATF Arvutisalongist leiad väga head pakkumised köögitehnikale ja teistele kodumasinatele. Valikus on aurutajad, blenderid, saumikserid, köögikombainid, tolmuimejad, pesumasinad jne. Selle Bosch BGL2UA220 tolmuimeja saad konkurentsitult parima hinnaga just ATF-ist.

Kasuta juhust ja soeta endale uus seade just SIIT.

Hansapost

Hansapostist saad Boschi kvaliteetsed kodumasinad kuni 50% odavamalt. Valikus on triikimisseadmed, pliidid, kohvimasinad, veekeetjad, pesumasinad ja paljud teised pakkumised.

Valikuga tutvu SIIT.

Kaup24

Kaup24 veebipoes algas kampaania „Kõige madalamad hinnad". Tuhanded tooted on hetkel üllatavate hindadega. Väike köögitehnika on allahindlusega kuni 50%. Suured kodumasinad leiad, aga 45% odavamalt.

Kasuta juhust ja tutvu tootevalikuga SIIT.

ON24 Sisustuskaubamaja

ON24 tootevalikust leiad põnevad köögitarvikud nagu näiteks lõikelauad, tassid, pastapotid, bambusest kausid jne. Pakkumiste hinnad on all kuni 38%.

Ilusate pakkumistega saad tutvuda SIIT.

Selver

Selveris on hea valik säilituskotte ja karpe suviseks aiasaaduste varumiseks. Säilituskarpide hinnad algavad alates 0,69 eurost. Lisaks hea valik grilltarvikuid suvisteks aiapidudeks.

Valikuga tutvu SIIT.

RDE.EE

Viimane võimalus soetada endale maikuu parimate pakkumiste hulgast superhindadega kodutehnika! Hinnad on all kuni 47%. Valikus on veekeetjad, mikserid, mikrolainahjud, triikimisseadmed ja paljud teised pakkumised.

Vaata SIIT.

M&T Shop

M&T Shop toob sinuni põneva valiku kohvimasinaid, triikimisseadmeid ning tolmumasinad lausa 64 protsenti soodsamalt. Valik on suur ning erinevaid mudeleid palju.

Vaata kogu tootevalikut SIIT.

1a.ee

1a.ee kodulehelt saad superhindadega uued lauanõud, söögiriistad, kausid ja palju muud. Luminarci vastupidavad lauanõud on kaunid ja mõjuvad sinu kodus elegantselt ja hubaselt. Hinnad on all kuni 82%.

Loe veel

Vaata KOHE.Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias