Vaata, kuhu poodi minna lemmikloomakaupade järele: parimad pakkumised sel nädalavahetusel

 (1)
Loomatoit pakendis
Foto: Vallo Kruuser

Zave toob sinuni tuntud kaupmeeste parimad pakkumised loomatoitudele – ja tarvikutele. Valikus on hea hinnaga toidud nii kassidele kui ka koertele ning kvaliteetsed magamisasemed ja mänguasjad. Paljud tooted on kuni kolmandiku võrra soodsamad! Zave aitab sul võrrelda tooteid ja leida sobivaim ostukoht. Vaata! Võrdle! Zeivi!

Selver

Selveri tootevalikust leiad kaupluse omabrändi koeratoidud kuni 33 protsenti soodsamalt. Lisaks on pakkumisel ka Pedigree, Dr. Sterni, Championi ja teiste kvaliteetsete tootjate kuivtoidud ja vorstid. Samuti on valikus väga maitsvad linnulihaga koerapasteedid. Ning muidugi ei puudu ka kasulikud närimispulgad koerte hügieeni parandamiseks. Selver on mõelnud ka kassiomanikele ning tootevalik on tulvil Purina, Whiskasi ja teiste brändide kvaliteetseid kuivtoite ja kana-ning kalalihaga kiisutoite.

Leia kõik parimad pakkumised siit.

ON 24

ON 24 veebipoest leiad oma lemmikule hea hinnaga maitsvad söödad ja palju mugavaid pesasid.
Pakkumisel on kassitoit lõhe või kanaga kuni 24 protsenti soodsamalt. Lisaks saad soetada hea hinnaga kvaliteetse mittepaakuva kassiliiva, pehme kassipesa või hubase koeravoodi kuni 20 protsenti soodsamalt. Samuti saad osta põnevaid mänguasju, et su koer või kass ennast üksi olles ikka hästi tunneks. Valikus on arendavad mänguasjad kassidele ja koertele.

Vali enda lemmikule sobiv toode siit.

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias