Vaata, mis poed teevad praegu teleritele kuni 50-protsendilist allahindlust!

 (1)
Kodutehnika kauplus. muudan
Foto: Ilmar Saabas

Zave.ee toob teieni suuremate veebipoodide jalust rabavad koduelektroonika ja seadmete pakkumised kuni 76% soodsamalt. Tootevalikus on parimate hindadega telerid, mängukonsoolid, kodukinod, helisüsteemid, õhuniisutajad ja nutiseadmed. Zave.ee aitab sul võrrelda hindu ja valida sobivaim ostukoht. Vaata! Võrdle! Zeivi!

1A.EE

1A.EE nutipoes on käimas kampaania „Hooaja suurim soodusmüük!". Eripakkumiste hulgas on suur valik telereid, mängukonsoole, nutikellasid, kõrvaklappe ja palju muud kodutehnikat. Kampaania kestab kuni 19.03.2018. Õhuniissutajate hinnad on all kuni 76%. Koduelektroonika valdkonnas on esindatud lai valik televiisoreid tuntud kaubamärkidelt nagu Samsung, LG, Philips, Sony, Hitachi, Thomson, Panasonic jpt. Selle täiusliku pildi- ja helikvaliteediga Samsungi 49 tollise teleri saate SUPERHINNAGA just 1A.EE nutipoest. Kõik telerite pakkumised leiad SIIT.

Nutikellade hinnad algavad alates 16.40 eurost. Ülisuure valiku nutikaid seadmeid leiad SIIT.

Kaup24

Kasuta juhust ja vaheta vanad väsinud seadmed välja! Kaup24 veebikaubamajas käib korraga mitu superkampaaniat, kus koduelektroonika hinnad on peadpööritavalt madalad. Valikus on suurepäraste hindadega Full HD ja Ultra HD telerid allahindlusega kuni 50%. Esindatud on vaid parimad tootjad: LG, Philips, Samsung, Sony jt. Kõiki telerite pakkumisi vaata SIIT.

Lisaks saad valida turu PARIMA HINNAGA Sony PlayStation 4 Pro 1 TB mängukonsooli just Kaup24 veebipoest.

Kõikide pakkumistega tutvu SIIT.

RDE.EE

RDE.EE veebikaubamajas kestab kuni 11. märtsini „Happy Hours!" kampaania. Suurepäraste pakkumiste hulgast leiad hea hinnaga telerid, heli- ja videotehnika pakkumised, nutitooted ning kodumasinad. Selle nutifunktsioonidega LG 32LJ590U Full HD teleri saad parima hinnaga RDE.EE veebipoest.

Kõikide teleritega tutvu SIIT. Kogu tootevalikuga tutvu SIIT.

Hansapost

Hansaposti tootevalikust leiad hulgaliselt hea hinnaga telereid, mängukonsoole ja kodukinosüsteeme allahindlusega kuni 38%. Valikus on Samsungi, Philipsi, LG jt parimad mudelid. Lisaks leiad üle 1000 Apple´i pakkumise iPad´idest kuni telefoniümbristeni, seal hulgas on ka superhinnaga outlet pakkumised!

Kõiki telerite pakkumisi vaata SIIT. Mängukonsoolid ja uuenenud valiku mänge leiad SIIT.

Nutikell.com

Nutikell.com üllatab suurepäraste hindadega! Siit leiad parimad aktiivsusmonitorid igapäevase liikumise jälgimiseks. Toodete hinnad algavad alates 49 eurost! Westyx Mist ja Westyx Flake mudelid on tõeliselt head aksessuaarid tõstmaks Sinu igapäevast aktiivsust ning pakkudes informatsiooni põletatud kalorite, läbitud sammude ja distantsi kohta.

Pakkumisi vaata SIIT.

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias