VAATA: Tehnikakaupadele on praegu uskumatud allahindlused

 (13)
Kodutehnika kauplus. muudan
Foto: Ilmar Saabas

Tasub pilk peale visata, sest võid leida magusa hinnaga jõulukingituse ning säästa sadu eurosid. Saadaval on superhindadega tahvelarvuteid, kaameraid, telereid ja kodutehnikat igale maitsele.

Photopointis hinnad all kuni 97 protsenti

Tutvu Photpointi sooduspakkumistega Zave'i lehel. Fotokaameratel on allahindlus kuni 60% aga mõned lisatarvikud on koguni kuni 97 protsenti soodsamad.Vaata järgi siit.

Experti sooduspakkumised

Experti kauplustes on detsembris hinnad all kuni 35 protsenti. Osta vähemalt 65 euro eest ja osaled lisaks suures teleri loosis, kus iga päev loositakse välja kvaliteetne LG led ekraaniga teler.Tutvu tootevalikuga siin.

Euronics - 200 parimat kingitust

Euronics on kokku pannud 200 suurepärase hinnaga kingiideed. Mõne allahindlusega säästad lausa 500 eurot. Vaata järgi siit.

OnOff kuupakkumised

Viska pilk peale OnOffi kuupakkumistele, võid siit leida mõne hea ning soodsa kingiidee. Mõned tooted on tavahinnast lausa 40% soodsamad. Tutvu valikuga siin.

Arvutitargas tooted kuni 80 protsenti soodsamad

Tasub üle vaadata ka Arvutitarga sooduspakkumised. Kui soovid näha suurima allahindlusega tooteid, siis mine Zave'i lehel Arvutitarga lehele ning sorteeri tooted suurima allahindluse järgi.Tutvu toodetega siin.

Zave'is on Eesti suurimate kaupluste pakkumised kõik ühes kohas koos, seega osta targalt ja enne poodi minekut, vaata alati Zave'is pakkumised üle - nii säästad lisaks rahale ka aega.

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias