Väga suured soodustused: vaata parima hinnaga sülearvutite, tahvlite ja nutikellade pakkumisi

 (2)
Väga suured soodustused: vaata parima hinnaga sülearvutite, tahvlite ja nutikellade pakkumisi
Foto: Vida Press

Zave toob sinuni veebipoodide parimad nutiseadmete pakkumised. Valikus on kvaliteetsed sülearvutid, mugavad tahvlid ning stiilsed nutikellad kuni 50 protsenti soodsamalt. Leia siit kõik jõulukingiks sobivad seadmed ning säästa suur summa raha. Zave aitab sul võrrelda pakkumisi ning leida sobivaim ostukoht. Vaata! Võrdle! Zeivi!

Kaup24

Kaup24 veebikaubamajast leiad superhinnaga uusimad sülearvutid, tahvlid ja muud nutiseadmed. Pakkumiste hulgas on iPad, Lenovo Yoga, Sony Xperia ja teised tahvelarvutid kuni 45 protsenti soodsamalt. Lisaks saad soetada Aceri, Lenovo, HP või Delli uue sülearvuti kuni poole soodsamalt!

Need ja kõik teised superpakkumised leiad siit.

Expert

Expert toob sinuni hea hinnaga sülearvutid nii kooli- kui ka kontoritööks. Valikus on Lenovo, HP ja Asuse läpakad kuni 31 protsenti soodsamalt. Lisaks saad hea hinnaga Lenovo, Samsungi ja Huawei tahvelarvutid, mis sobivad hästi kõigile mobiilsetele veebisurfaritele.

Kõik pakkumised leiad siit.

M&T Shop

M&T Shop tootevalikust leiad hea hinnaga nutiseadmed igale maitsele. Valikus on Apple, Lenovo ja Microsofti tahvlid kuni neljandikud võrra soodsamalt. Lisaks saad soetada kaasaegse Samsungi, LG või Polari nutikella kuni kolmandiku võrra soodsamalt.

Leia endale sobiv nutiseade siit.

Frog.ee

Frog.ee veebipoest leiad Apple iPad, Asus, Samsung Galaxy ja Lenovo Ideapad tahvelarvutid kuni 42-protsendilise allahindlusega. Lisaks on valikus ahvatlevalt hea hinnaga Samsungi, Motorola, Apple ja teiste tuntud tootjate stiilsed nutikellad.

Kõik kingiideed leiad siit.

Käekellad.ee

Käekellad.ee veebipoest leiad soodushinnaga ülimalt vastupidava akuga Vector nutikellad. Kingi lähedasele isikupärane ja stiilne nutikell.

Vaata pakkumisi siin.

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias