Valmistu kevadeks: neis poodides on spordi- ja nutikellad praegu rohkem kui poole võrra odavamad!

 (2)
Nutikellad
Foto: Madis Veltman

Zave toob sinuni suurepärase valiku nutiseadmeid igapäevase liikumise ja eluviisi jälgimiseks. Pakkumisel on vastupidavad pulsi- ja nutikellad ning kasulikud aktiivsusmonitorid kuni 53 protsenti soodsamalt. Zave aitab sul võrrelda tooteid ja leida sobivaim ostukoht. Vaata! Võrdle! Zeivi!

Käekellad.ee

Kõik populaarsed Vectori nutikellad on hetkel lõpumüügi hinnaga kuni 30 protsenti soodsamalt. Vector nutikellad on kauni disaini ja ülivastupidava akuga. Võid oma kella vabalt 30 päeva kanda ilma muretsemata.

Vaata kohe ja tutvu ka teiste pakkumistega siit.

1A

1a veebipoest leiad hea valiku spordikellasid ja aktiivsusmonitore soodustusega kuni 49 protsenti. Valikus on tooted kvaliteetsetelt ja usaldusväärsetelt brändidelt nagu Apple, Garmin, Fitbit, TomTom, Polar ja teised.

Vali endale sportimiseks lahe nutikell ja tutvu valikuga siit.

Hansapost

Hansaposti tootevalikust leiad põnevad uued TomTomi, Sigma ja Polari spordikellad. Lisaks on pakkumisel tasemel Garmini ja teiste tuntud tootjate pulsikellad ja aktiivsusmonitorid.

Tutvu pakkumistega siit.

Kaup 24

Kaup 24 veebikaubamajast leiad suurepärase valiku nutikellasid ja -võrusid tuntud tootjatelt. Leia endale kvaliteetne kell sportimiseks või lihtsalt kaunis aksessuaar igapäevaseks kandmiseks.

Kogu valikuga tutvu siit.

Popsport!

Popspordist leiad kvaliteetsed ja töökindlad Polari pulsikellad ja aktiivsusmonitorid suurepärasteks sporditulemuste saavutamisteks. Valikus on kellad nii meestele kui ka naistele. Kõik vajalikud tooted saad kuni 36 protsenti soodsamalt.

Pakkumistega tutvu siit.

M&T Shop

Tootevalikust leiad Polari ja Fitbiti nutikellad ja aktiivsusmonitorid kuni 34 protsenti soodsamalt. Näiteks see Polari nutikell salvestab integreeritud GPS-i abil kiirust, teepikkust ja teekonda parimate tulemuste saavutamiseks.

Kõikide heade pakkumistega tutvu siit.

Saada meile vihje, foto või video!