Veel on võimalus! Aprillikuu allahindlused elektroonikale ja kodumasinatele kuni 80%


Kodutehnika kauplus. muudan
Foto: Ilmar Saabas

Zave.ee toob teieni usaldusväärsete veebipoodide jalust rabavad elektroonika ja kodumasinate parimad pakkumised kuni 80% soodsamalt. Valikus on pööraste hindadega suur ja väike köögitehnika, telerid, telefonid, pesumasinad, tolmuimejad jne. Zave.ee aitab sul võrrelda hindu ja valida sobivaim ostukoht. Vaata! Võrdle! Zeivi!

RDE.EE

RDE veebipoes algas superkampaania „Allahindluste sissetung!". Paljud kodutehnika pakkumised saad nüüd soetada väga hea soodustusega. Valikus on tolmuimejad, triikimisseadmed, kohvimasinad, veekeetjad, telerid, külmikud ja paljud teised tooted. Tolmuimejate hinnad algavad alates 32.14 eurost. Valikus on Electroluxi, Daewoo, Boschi, Philipsi, Samsungi jt tuntud tootjate tolmukotiga tolmuimejad, robottolmuimejad ning konteinertolmuimejad.
Electroluxi EEG43WR tolmuimeja saad SOODSAIMA hinnaga just RDE veebikaubamajast.

Telerite valikusse on lisandunud Philipsi, Samsungi jt uusimad mudelid. 32 tolliste telerite hinnad algavad alates 148.51 eurost! Telerite pakkumistega tutvu SIIT.

Kõik hea hinnaga kodumasinad leiad SIIT.

1A.EE

Aprilli viimane allahindlus on käes. Veel on võimalus soetada kaua soovitud toode soodsama hinnaga! Valikus on sajad sooduspakkumised teleritele, pesumasinatele, köögitehnikale, nutitoodetele ja ilukaupadele. Näiteks saad ülipopulaarse akuga Boschi tolmuimeja SOODSAIMA HINNAGA 1A.EE veebipoest! Kõikide tolmuimejatega tutvu SIIT.

Kohvimasinate hinnad on all kuni 64%. Siit leiad parimad seadmed kohvi, espresso, latte ja cappucino valmistamiseks. Hinnad algavad alates 14 eurost! Kõikide pakkumistega tutvu SIIT.

1A.EE kõikide kodumasinatega tutvu SIIT.

Hansapost

Hansaposti veebikaubamajas algas pöörane allahindlus koduelektroonikale. Kuula! Mängi! Vaata! Surfa! Räägi! Valikus on tõeliselt magusate hindadega telerid, telefonid, audioseadmed, arvutid ja nutitooted. Audio pakkumiste hinnad on all kuni 72%. Parimad LG, Philipsi, Samsungi ja Hisense telerid leiad 40% soodustusega. Pakkumisi vaata SIIT.

Kõik Hansaposti parimad kodumasinate pakkumised leiad SIIT.

Kaup24

Kaup24 veebikaubamajas on algas kevadine „Suur laotühjendus". Valikus on suur ja väike kodutehnika, televiisorid, nutiseadmed, kodukaubad ja paljud teised head pakkumised. Hinnad on all kuni 80%.

Loe veel

Kõik kodumasinate pakkumised leiad SIIT.

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias