Veel viimaseid päevi: kümme kõige suuremat jaanuarikuu allahindlust

 (3)
MEGA-OUTLET
Foto: TIINA KÕRTSINI, Õhtuleht

Aasta suurimate sooduskampaaniate periood hakkab vaikselt lõppema ning oleme sulle kokku pannud suure nimekirja veel käimas olevatest kõige ahvatlevamatest kampaaniatest, millega võid säästa lausa tuhandeid eurosid. Superhindadega on saadaval tehnikat, riideid, jalanõusid, suusavarustust ja palju muud.

Photopointis hinnad all kuni 99 protsenti

Tutvu Photpointi sooduspakkumistega Zave'i lehel. Fotokaameratel on allahindlus kuni 64 protsenti aga mõned lisatarvikud on koguni kuni 99 protsenti soodsamad. Näiteks Fujifilm X-pro1 koos 18-mm objektiiviga on tavahinnast koguni üle 1300 euro soodsam. Vaata järgi siit.

Weekend jalatsipood

Weekendi jalatsipoes on suur aasta alguse kampaania, kus paljude kvaliteetsete kaubamärkide moodsad jalanõud on kuni 50 protsenti ning kõik joped on vähemalt 30 protsenti soodsamad. Vaata järgi siit.

Sportland - Ostufestival

Sporlandi Ostufestival kestab kuni 7. veebruarini, seega veel jõuab endale hea hinnaga tuntud brändi talvejope või jalanõud osta. Hinnad all kuni 50 protsenti Vaata järgi siit.

Experti aasta pööraseim allahindlus

Experti kauplustes on jaanuaris hinnad all kuni 75 protsenti. Saadaval on tuntud kaubamärkide kvaliteetset tehnikat igale maitsele. Tutvu tootevalikuga siin.

OnOff kuupakkumised

Vaata kindlasti ka OnOffi eriti magusate hindadega kuupakkumisi. Mõned tooted on tavahinnast lausa 51 protsenti soodsamad. Näiteks LG teleri saab koguni 800 eurot soodsamalt. Tutvu valikuga siin.

Extreme Sport

Vaata kindlasti ka Extreme Spordi kampaaniatooteid. Kvaliteetsete kaubamärkide suusavarustus on tavahinnast lausa 60% soodsam. Tutvu valikuga siin.

Gowris ülikonnad kuni 75 protsenti soodsamad

Tasub üle vaadata ka Gowri sooduspakkumised, kuna mitmed ülikonnad ja triiksärgid on tõesti suuräraste hindadega. Vaata siit.

Sotka hinnasadu - kõik tooted kuni 50 protsenti soodsamad

Vaata kindlasti ka magusaid Sotka kuupakkumisi. Paljud kvaliteetsed tooted on lausa poole hinnaga. Tutvu valikuga siin.

Common mööbläri suur tühjendusmüük

Common mööbliäris on kuni sõbrapäevani suur tühjendusmüük. Saadaval on palju superhindadega tooteid, mida muul ajal sellise hinnaga pole võimalik osta. Ära maha maga ja tutvu tootevalikuga siin.

Skechersi kolmepäevane lisaallahindlus

Skechersis on saapad ja vabaajajalanõud kuni 50 protsenti soodsamad. Tutvu tootevalikuga siin.

Kui leidsid siit nimekirjas olevate kaupluste toodete hulgast midagi endale vajaliku siis kiirusta poodi, sest need allahindlused ei kesta enam kaua.

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias