Viimase hetke pakkumised: kodumasinate ja köögiseadmete suur tühjendusmüük kuni 76% soodsamate hindadega!


Enim garantiiremonti vajavad elektroonikakaubad
Foto: Madis Veltman

Jõulueelne hinnasula on käes! Zave.ee veebilehelt leiad parimate kaupmeeste uskumatud allahindlused kodutehnika ja köögiseadmete pakkumistele kuni -76% soodsamalt! Tootevalikus on tolmuimejad, triikrauad, pesumasinad, veekeetjad, blenderid, rösterid ja suurepärase hinnaga külmikud. Zave aitab sul võrrelda pakkumisi ja leida sobivaim ostukoht. Vaata! Võrdle! Zeivi!

RDE.EE

RDE.EE detsembrikuu lõpp toob teieni parimad "Jõuluhulluse" pakkumised. Tootevalikust võid leida ülisoodsad külmikud, nõudepesumasinad, tolmuimejad, triikrauad ja väiksemad köögiseadmed.

Snaige A++ kvaliteetse külmiku saad hetkel 311.79 euroga just RDE veebipoest, mis on ühtlasi turu soodsaim hind!

Samsungi A+++ Eco Bubble funktsooniga pesumasina saad samuti parima hinnaga ainult RDE veebipoest.

Kõikide pakkumistega tutvu SIIT.

Hansapost

Hansaposti veebipoes on käimas suur külmikute soodusmüük! Kvaliteetbrändide seadmed on alla hinnatud kuni 40%. Siit leiad Electroluxi, Whirlpooli, Samsungi, Beko, Boschi jt parimad ja kaasaegsed külmkapid. Lisaks leiad rohkem kui 150 superhead pesumasinat ja kuivatit kuni 47% soodustusega.

Kõiki pakkumisi vaata SIIT.

Kaup24

Kaup24 e-poes pakuvad hinnaüllatusi tuhanded suured ja väikesed kodumasinad. Siit leiad superhindadega Kärcheri puhastusseadmed, triikrauad, tolmuimejad ja uskumatu soodushinnaga õmblusmasinad kuni 50% soodsamalt.

Kõiki jõulumüügi pakkumisi vaata SIIT.

ON24 Sisustuskaubamaja

ON24 veebikaubamajas on lai valik köögitehnikat ja kodumasinaid superheade hindadega. Eripakkumiste hulgast võid leida Kärcheri auru-, vee- ja tolmuimejad kuni 28% soodsamalt. Vaata ka teisi pakkumisi, sest valikus on usaldusväärsete tootjate vinged robottolmuimejad, veekeetjad, rösterid, kohvimasinad ja blenderid.

Kõiki pakkumisi vaata SIIT.

Multikeetja

Multikeetja sortimendis on enam kui 40 multikeetjat erinevatelt usaldusväärsetelt tootjatelt. Samuti leiad erinevad lisatarvikud nagu kaaned, potid jne. Lauaahjud, mikserid ja veekeetjad on kuni 40% alla hinnatud. Soeta kõik kingitused multikeetja.ee veebipoest.

Kiire tasuta transport, maksmine kättesaamisel ja 30 päevane tagastusõigus on just need, mis teevad sellest e-poest veelgi sõbralikuma ostukeskkonna.

Tootevalikuga tutvu SIIT.

Alfashop

Alfasopist leiad head pakkumised mikrolaiahjudele, veekeetjatele, mahlapressidele ja blenderitele. Kompaktse lauaahju saad 47% odavamalt. Lisaks on saadaval lai valik toidukuivatajaid. Kuivata puuvilju, köögivilju, maitsetaimi kiiresti ja tõhusalt ning säästa lausa kuni 50 eurot ostusummalt.

Loe veel

Vaata ka kõiki teisi pakkumisi SIIT, sest hinnad on all kuni 58%!

ATF Arvutisalong

ATF arvutisalongi pakkumiste hulgast leiad alati turu parima hinnaga kodusminad ja köögitehnika pakkumised. Eestlaetavate Candy pesumasinate hinnad algavad uskumatust 189.50 eurost!

Superhea Delonghi espressomasina saad samuti parima hinnaga ainult ATF-ist!

Kõiki pakkumisi vaata SIIT.

1a.ee

1A.EE veebilehel on käimas meeletud jõuluallahindlused. Väike köögitehnika on lausa 76% tavahinnast soodsam. Vali parim mikrolainahi, blender või kvaliteetne kohvimasin just SIIT.

Saada meile vihje, foto või video!