Zave.ee ostusoovitus: Kaubamaja uus Osturalli kestab terve nädala (kaks päeva veel!)


Zave.ee ostusoovitus: Kaubamaja uus Osturalli kestab terve nädala (kaks päeva veel!)
Foto: tootja

6. aprillil Tallinna ja Tartu Kaubamajas alanud Osturalli kestab esmakordselt terve nädala. See tähendab, et algaval nädalavahetusel tasub šoppamist planeerides arvestada ka sealsete pakkumistega!

Osturalliga paralleelselt toimub ka müük e-poe vahendusel, kus leidub enam kui 2000 tooteartiklit.

„Tavapärase kolmapäeva asemel alustasime seekord esmaspäeval. Oleme pikema perioodiga arvestanud ka kaupade valikul, sel korral leiab Osturallilt kaks korda rohkem tooteid kui mullu," selgitab Kaubamaja AS-i tegevdirektor Erkki Laugus.

Teist aastat järjest on Osturalli e-poes müügil ka autod. Kaubamaja AS-i turundusdirektor Britta Ratas kinnitas, et autode vastu on varem olnud väga suur huvi: „Eelmisel aastal müüsime mõned mudelid läbi vaid minutitega.“ Lisaks autodele on esmakordselt võimalik rallihinnaga osta ka mootorpaate.

Tallinna ja Tartu Kaubamajja tulevad lisaks spetsiaalselt kampaania jaoks hangitud kaupadele müügile maailmanimega kaubamärkide näidiste kollektsioonid.

„Esindatud on sellised brändid nagu Red Valentino, Michael Kors, Furla,
By Malene Birger, Ted Baker, Pennyblack, Gerry Weber, René Derhy, French Connection, Calvin Klein, Betty Barclay jt.

Traditsiooniliselt on väljas avatud ka talutoodete laat, kust võimalik osta nii värsket liha, kala kui ka küpsetisi. Esmakordselt pakub Tallinna laadal tänavatoitu menukas kiirtoidurestoran Uulits. Erilisi gurmee- ja mahetoodete pakkumisi leiab Toidumaailmast ja Osturalli e-poest,“ kirjeldas Ratas.

Seotud lood:

Vaata Kaubamaja osturalli e-poe pakkumisi selle kodulehel.

Vaata kõiki Kaubamaja tavapakkumisi saidil zave.ee.

Vaata Eesti suurimate kaupluste parimaid pakkumisi saidil zave.ee.

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias