Aasta Prismaga. Kes me üldse oleme?


Aasta Prismaga. Kes me üldse oleme?
Aasta Prismaga

Ilmselt oleks aus natuke ka sellest rääkida, kes me sellised oleme. Nii saavad lugejad meiega samastuda või vastupidi – meid imelikeks tunnistada. Aga ise usume, et moodustame siiski sellise kuldse läbilõike eesti peredest.

Leen, 32, kodune

Kasvatab pere kõige pisemat mehikest. Kunagi oli Prisma tema kodupood, aga siis tuli Mihkel ja ütles, et „Vat, nüüd käime punase logoga poes!“.

„Olen veendunud taaskasutaja, mistõttu saab kõvasti nalja sellega, kuidas ma äkki justkui ei saagi enam oma taaskasutuspoodides käia,“ ütleb Leen.

Mihkel, 38, reklaamivaldkond

Pole elu jooksul Prismades ülemäära palju käinud, aga otseselt vist selle vastu ka ei ole. Kui tuli mõte käia aasta jooksul ainult ühe keti kauplustes ja Prisma oli nõus selle eksperimendiga kaasa tulema, olin ilmselt märksa entusiastlikum kui Leen.

Mulle väga-väga meeldib teha selliseid õhtuseid „tahaks veits midagi“ oste. Kahjuks või õnneks on lähim Prisma meist piisavalt kaugel, et päris õhtul sinna minna ei viitsi. Seetõttu on mulle see eksperiment väga heaks proovikiviks, et kas ma üldse tulen selle kõigega toime. Aga kuna olen juba näpu andnud, siis ka kõige mustemal päeval ei jää mul muud üle kui huulde hammustada, ennast siunata ... ja siis ikkagi Prismasse minna!

--
Meie blogi ülejäänud sissekandeid saad lugeda SIIT. Oma Facebooki lehele SIIN postitame ka igat sorti huvitavaid mõtteid.

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias