Aasta Prismaga. Mida me ise saavutada soovime?


Aasta Prismaga. Mida me ise saavutada soovime?
Pixabay

Nagu oodata oligi, siis ühe katuse all elavate inimeste eesmärgid on siiski veits erinevad. Kuid suures plaanis ajame loomulikult taga ühte asja.

Leen:

Mul oli täitsa hea meel, kui Mihkel mulle sellest eksperimendist rääkis. Ma ei tea, kuidas teistes peredes, aga meil on söömine ja kõik sellega seonduv igapäevaelus haiglaselt suure tähtsusega. Pidevalt on teemaks: mida me sööme? Kust me toiduained ostame? Kas ostame üheks päevaks või nädalaks? Jne, jne. Ja selle kõige kõrval tahaks tegelikult justkui säästa ja tervislikult toituda ka. Ma väga loodan, et see meie eksperiment aitab silma peal hoida kuludel, kuna enamik kulutusi tehakse ühes kohas ja ostuajaloos on kõik kuude kaupa näha. Kuna Prisma ei asu meil just päris kõrvalmajas, siis äkki oskame eksperimendi lõpuks paremini oma oste ja poeskäike planeerida? Ja kui hästi läheb, siis on meil mingi hetk uued kokku sobivad lauanõud! Aga sellest teemast räägin kunagi hiljem pikemalt.

Mihkel:

Minu kõige suurem huvi on see, kas kehtib Prisma kunagine lubadus, et kui aasta jooksul iga kuu poes u 500 € kulutada, on detsembrikuised jõuluostud tasuta. Ja sellest tulenevalt on teine huvi see, kas ma üldse suudan ennast motiveerida jõuludeni ootama või kulutan kogu raha enne ära. Minu suureks õnneks on konto Leenu nimel ja olen tühine kaaskasutaja, mitte et see kuidagi mind morjendaks.

Veel tahan näha, kas ühes (soodsas?) poes käimine vähendab meie igakuiseid kulutusi toidule ja muule sellisele. Mulle kohati tundub, et kulutame toidule, nagu elaks meid ühe katuse all umbes 50 – vähemalt poearveid ja külmkapi tühjust vaadates.

Ja rohkem ma justkui esimese hooga oodata ei oskagi. Viimati Prismat külastades sain aru, et seal võiks ilma ühtegi puudust kartmata muretult mitu aega elada, kuigi mõte sellest, et ostan endale näiteks teksased Prismast, on mulle vähemalt praegu veel kuidagi kauge. Eks näis, mis aasta toob.

--
Meie blogi teisi sissekandeid saad lugeda SIIT. Ja kui sind huvitavad ka ekspromptsissekanded, siis jälgi kindlasti ka meie Facebooki lehte SIIN.

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias