Kui mees ütleb, et midagi on ilus, siis peab ikka väga hea põhjus olema


Kui mees ütleb, et midagi on ilus, siis peab ikka väga hea põhjus olema
Aasta Prismaga

Mihkel: Mehed (vähemalt kodumaised) eriti kiitmise peale aega ei raiska. Meie maailm on üldistatult suhteliselt must või valge ja kiituse teenib ära midagi absoluutselt erakordset. Ja et keegi mees kiidaks seda, et nõud on ilusad... ole nüüd. Aga allolevalt kiidan küll mehena nõusid. Põhjusega, sest need ongi ilusad.

Ühel viimastest poeskäikudest jäi koheselt - sest kõik uus ja äge koondatakse marukavalalt kohe esimeseks asjaks sisenedes - Prisma peavärava juures silma Mittava uus nõudekollektsioon Aqua. Tassid, kausid, taldrikud. Kõik vajalik ühe köögi täiendamiseks nõudega. Ja pean mehena ütlema, et need on väga ilusad. Eriti need sinakas-rohelised.

Kellele need nõud võiksid sobida? Kui natukene vaadata eestlaste lemmikuid sisustustrende, siis tundub, et absoluutselt igas eesti kodus peaks sellised nõud olemas olema. Sobituvad need ju kenasti nii uude skandinaavia stiilis kööki, kuid sama hästi lisavad väikest värvi ja lõbusust ka teadlikult retrostiilis kujundatud kööki.

Meie jaoks on muidugi selliste ilusate nõude valik ainult hea uudis. Meie praegune nõuderiiul on üpris kaootiline – Verekeskuse tass siin, mõni muu meenekruus seal. Taldrikud igaüks erinev ja meie üldse kodus olnud eelviimase kausi pesi nõudepesumasin katki. Ja kuna Leen on praegu erilises tuhinas kodus kõike uuendada, pean ta lihtsalt juhtima Prismas õigesse kohta ja juba võikski olla meil üks ilus komplekt nõusid, millelt süüa.

Seotud lood:

Seega vähemalt üks müüt murtud: küll mees ka kiidab, et on ilusad nõud. Aga siis peavad ka olema tõeliselt ilusad. Nagu need Mittava Aqua-kollektsiooni omad.

Mehed, minge siis neid pärast tööd vaatama ja viige naistele nädalavahetusel koju uus taldrik või mitu. Vanad võite näiteks igapäevastressi maandamiseks kuskil kildudeks teha, sest killud toovad õnne.

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias