Lastel viimased puhkusenädalad, vanematel aga palehigis töö


Lastel viimased puhkusenädalad, vanematel aga palehigis töö
Tahab keegi pakkuda, mitu vihikut on pildil? Ega täpselt ei tea keegi kuid kindlasti leiavad kõik endale vajaliku!Aasta Prismaga

Prismal on praegu toredad reklaamid jooksmas, mis kutsuvad üles argipäevaks valmis olema. Ja õige ka, sest ega keegi praegusel hetkel armu anna – isegi kui tööl lubatakse natukene puhkusest taastuda, hakkab kohe pihta kool. Ja see tahab igalt lapsevanemalt tõelist tegelemist. AGA..

..õnneks on ju Prisma. Ja mitte, et Prisma oleks nüüd kõikide maailma murede lahendus aga suurele osale küll. Vähemalt sellele osale, mis puudutab kooliminekut ja selleks ettevalmistuste tegemist erineva kraami hankimise näol.

Ma olen korduvalt seletanud, kuidas Prismas on olemas lisaks söögile ka kõik muu: alates autole vajalikust ja lõpetades aiavahenditega. Ja loomulikult ka kõik, mis kooliks vaja. Ma ei hakka üldse sellest rääkima, kuidas lastele riiete ostmine Prismast on erakordselt mõistlik, kuivõrd minu meelest on seal kogu aeg mingid allahindlused. Aga lisaks muidugi kõik see kohustuslik koolikraam – kott, pinal, pliiats ja tont teab, mis imeliku kujuga joonlaud.

Seega tahaks justkui öelda, et kui oluline on aeg ja närvide kokkuhoid, tasuks kõikidel lapsevanematel sättida oma sammud otsejoones Prisma poole. Sealt saad ühe hooga kätte kõik, mida justkui vaja võiks minna. Eks loomulikult – mujalt saad ju ka, kuid siis on see väike jama, et pead käima ühes poes kehalise jaoks tosse ja teisest joonistamiseks vajalikke värve otsimas. Aga Prisma puhul pääsed reaalselt ühe poega. Ja kellele siis ikka meeldib kokkuvõttes oma aega kulutada. Seega lapsevanemana oleks minu soovitus käia ühes kohas ja mitte jupitada oma käimisi. Ja võtke lapsed ka kaasa, pärast seda kevadist koroonajama on neile jälle mõnda aega Prisma poolt võtmiseks tasuta puuvili ning samuti kes seda kurtmist jõuab ära kuulata, et „Miks mu pinal valet värvi on?“

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias