Mehed – lipsud ette ja lilled näppu


Mehed – lipsud ette ja lilled näppu
Lilli kui palju, võta millised tahad või kasvõi mitu kimpu!Aasta Prismaga

Pühapäeval on teadupärast naistepäev. Isegi, kui sa oled kõige külmem inimene terves maailmas ning proovid kõiki tähtpäevasid vältida siis vähemalt naistepäevaks võta ennast kokku ja vii lähedasele naisele midagi ilusat.

Mihkel: Leen teadis mulle rääkida, et kusagil internetiavarustes on levimas kampaania, mille olemus on midagi sellist, et „Ole normaalne mees ja ära osta lilli toidupoest.“ Mina pean ennast üpris normaalseks meheks (vähemalt kehtivate standardite järgi) ning pean ütlema, et ma ostaks küll vist edaspidi kõik lilled alati toidupoest. Miks?

Sellel on mitu põhjust, kuid ennekõike praktilisus – suure tõenäosusega käin ma ju toidupoes päevas korra ju ikka. Ja isegi kui ei käi, jääb toidupood mulle kindlasti igal juhul suurema tõenäosusega teele, kui mõni ainult lilledele (või miks mitte kingitustele üldisemalt) spetsialiseerunud kauplus.

Kui nüüd keegi mõtleb, et ma ikkagi vist ei ostaks lilli suurest poest, sest seal pole need ju värsked, siis võin vabalt oma asjatundmatu hinnangu anda ning kinnitada, et küllap ikka on värsked. Välja näevad ju ilusad, kohati veel pungadki kinni. Ja kuna suures kaupluses moodustab lillede käive ilmselt ainult pisikese osa, siis ei ole vaja karta ka lillepoodide hindasid. Seega igati fair trade nagu ka kusjuures Prismas müüdavad roosid ;)

Kui Leenul oli mõned päevad tagasi sünnipäev, jätsin ma lillede ning kingituse hankimise teadlikult täiesti viimasele hetkele. Ikka selleks, et saada aimu, kas Prismast saab tõesti kõik kätte. Ja seda veel endale täiesti sobival hetkel. Et asja veelgi põnevamaks (ja võimalik ka, et enda jaoks stressirohkemaks) teha, jätsin Prisma külastuse suisa nii viimasele momendile, et läksin kingitust ning lilli hankima hommikul kell 6.

Seotud lood:

Olgugi, et sisenesin poodi võibolla teatava ärevusega, oli kingitus mul ostetud raamatute osakonnast umbes 10 minutiga ning see, mis aega võttis oli hoopis lillede valimine. Sest valik oli ootamatult suur: potililled ja -taimed, lõikelilled, potis sibulad ja nii edasi. Loomulikult oli valikus nii peenemaid valikuid kui ka häid turvalisi ning tuttavaid tulpe ja nartsisse. Ja mis muidugi kõige parem – lilli oli palju. See aga tähendab seda, et (tavaliselt) imepisikeses lillepoes toimuv olelusvõitlus lillede pärast asendus mõnusa patseerimisega ümber spetsiaalselt lilledele seatud saarekese ruumikas poes. Igal juhul ju võit, kas pole?

Arvata võib, et ega Prismagi naistepäeva puhul käed rüpes istu ning valmistub ikka täiel rinnal saabuvaks naistepäevaks, varudes tavapärasest veelgi enam lilli. Ja ilmselt ka sobilikke kingitusi naistele, olgu see siis karp kommi või kasvõi uus varstolmuimeja. Seega hirmu, et lilled peaksid otsa saama ning ikkagi tuleb astuda sisse lillepoodi, kus ees paarkümmend morni näoga viimase tulbiõie pärast võitlevat meest, ei tohiks küll tekkida.

Aga kui tahad oma naisele päriselt üllatust teha, võid täiesti muretult kuni pühapäevani kummi venitada ning alles pühapäeva hommikul Prismast läbi lipata. 24h avatud pood ootab sind isegi siis, kui sa otsustad sinna minna kell 6 hommikul. Ja nad müüvad kohvi ka, kusjuures. Isegi lipsu, mida sul võibolla veel kodus pole, saad sa sama käiguga. Ja nii ongi lips ees ja lill näpus hea koju minna.

Aasta Prismaga


---

Vaata ka meie Facebooki lehele ning hakka meie jälgijaks, sest ka seal postitame igasuguseid põnevaid-toredaid-lõbusaid asju! Meie blogi teisi sissekandeid saad lugeda SIIN.

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias