Mida kinkida inimesele, kes tahab kõike?


Mida kinkida inimesele, kes tahab kõike?
Kui inimesele midagi kinkida ei oska, siis kingi midagi kasulikku. Näiteks värskelt küpsetatud pagaritooteid!Aasta Prismaga

Mihkel: Okei, mul on laupäeval sünnipäev. Mitmel inimesel on enamvähem samal ajal sünnipäev aga ma olen päris veendunud, et mul on kõige leidlikum kingisoov. Otse Prismast ja tervislik ka.

Ma tahan endale spordikella! Prisma viimases kataloogis jäi mulle muude treeningvahendite kõrval silma spordikell. Lisaks oleks võinud silma jääda ka muidugi redelilaadne sein, kus ronida ja venitada ja harjutusi teha – varbsein, poole hinnaga ja puha, aga silma jäi hoopis Polari spordikell.

Kõigile, kes teavad midagi spordikelladest, teavad ka seda, et Polar on the way to go. Ja kõigile, kes ei tea spordikelladest absoluutselt mitte midagi võin kinnitada, et isegi tõsisemate spordimeeste seas on Polar tõeliselt arvestatav tegija ning kõrges hinnas. Mina tahan spordikella seetõttu, et nagu iga september, saab ka seekordne olema uute alguste kuu kõigile ja selle tuules ka mulle. Ainult, et kui umbes kolmandik Eestit alustab kooliteed, alustan mina suurejooneliste ja -mahuliste treeningutega, et suvega ettesöödud kõhust lahti saada. Ja just seetõttu mul spordikella vaja ongi, sest ilmselgelt aitab just see kell mul kõhust lahti saada. Noh, kõik mu tuttavad muidugi naeravad selle peale pihku aga jäägu neile see õigus.

Ja kui spordikella kingiks ei saa siis tahan saada midagi muul moel praktilist. Minu kooliõpetaja ütles alati, et kui sa inimesele midagi muud kinkida ei oska, siis kingi midagi vajalikku – kilo suhkrut või kommi. Kui mulle nüüd ikkagi seda spordikella ei taheta kinkida, siis ma võtaksin hea meelega kilo Fazeri värskete küpsetiste letist Dallase saiakesi. Need sobiksid ka suurepäraselt. Küll ma kunagi jõuan need lisaks tekkivad kilod maha treenida :)

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias