Millal sa muul ajal ikka kodutöödega tegeled, kui mitte nädalavahetusel?


Millal sa muul ajal ikka kodutöödega tegeled, kui mitte nädalavahetusel?
Pixabay

Mihkel: Piinlik tunnistada, et meie aknad ei paista enam kodus läbi. Mõnes mõttes on see hea - kuna elame esimesel korrusel, siis ei saa keegi meile tuppa piiluda. Kitsaskoht on see, et nii nagu ei näe tuppa, ei näe sealt ka välja. Kuna aga päike paistab üha kõrgemalt oleks ikkagi tervitatav, kui aknad oleksid puhtad. Ja sellega me nädalavahetusel tegelemegi.

See võis nüüd kõlada päris muserdavalt - küll ikka vaesekesed peavad vaeva nägema, et terve nädalavahetuse aknaid pesevad. Reaalsus on muidugi pisut helgem. Ja sellel on ka päris hea põhjendus, miks.

Minu ema on ammu rääkinud, et meie peres peaks olema mitme peale (ema, vennad jne) üks aknapesumasin. Ma olen seda juttu päris rahulikult ignoreerinud aga kui ma nägin, et Prismas maksab Kärcheri aknapesukomplekt (spreipudel, puhastuslapp ja masin, mis vee ära imeb) ainult 59€, andsin ma endalegi ootamatult alla. Ja sel nädalavahetusel on siis masina sisseõnnistamistalgud. Masin ise asub muidu SIIN.

Karta on, et kui aknapesumasina töökindlus saab kodustes tingimustes testitud, ootab mind järgmisena ees juba emakodu akendepesu ja sealt edasi vanaema… nii see kipub minema, kui oled oma pere uuendusmeelseim liige aga tegelikult lihtsalt piisavalt laisk, et ei viitsi käsitsi aknaid pesta ja kohe kui leiad elu elu mugavamaks tegeva tehnikavidina, tuled sa automaatselt kõigile meelde..

Lisaks on Prismas veel erinevaid Kärcheri asju - mitte, et ma kohutav fänn oleks kuid Kärcher brändina lihtsalt tekitab usaldust. Seega, kui mul peaks kunagi vaja olema survepesurit, siis võite olla päris kindlad - ostan selle Prismast ja Kärcheri. Võite minna ise ka vaadata - vähemalt Kristiine Prismas asuvad need kohe sissepääsu juures paremat kätt ning ka teiste Prismade puhul panustaks hästinähtavatele positsioonidele tehnikaosakonna juures.

Sellised tähelepanekud sel korral. Huvitundjaile - kala olen vahpeal saanud täpselt kaks tükki ja järgmise poeskäigu ajal pean täiendama lantide ja tamiili varusid, sest olgugi, et ma pole suurem asi kalamees olen ma Mihkel lante põõsasse loopima.

Mõnusat kestvat kevadet!

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias