Milleks muuks sa ikka raha kogud, kui mitte laste heaks?


Milleks muuks sa ikka raha kogud, kui mitte laste heaks?
Aasta Prismaga

Mihkel: järjekordne kuu on läbi ja aeg on raporteerida, palju meie Prisma konto meile raha tagasi on toonud. Suvepuhkus tõmbas küll natukene pidurit ja raha kogunes pisut vähem, kui tavalisel kuul aga päris nulli ka ei jäänud. Ja ega Prisma Konto abil päris nulli jääda saagi, kui Prismades poes käid.

Juuli oli natuke teistmoodi kuu, sest olin hästi palju puhkusel ja siis väga poes ei saanud käia. Seetõttu olid ka kulutused väiksemad. Sellele vaatamata lisandus Prisma Kontole mõned eurod juurde ning kogunenud summat on täitsa tore vaadata. Päris 110 eurot veel täis ei ole aga mitte ka enam väga palju puudu. Täiesti arvestatav summa ju, kas pole? Eriti, kui võtta arvesse, et ega me selle kogumiseks nüüd üle mõistuse palju tegema pole pidanud. Ainult ID-kaarti ei tohi poodi minnes maha unustada ja see ongi põhimõtteliselt kogu tegemine.

August on selles suhtes ka veel põnev kuu, et meie peres on kahel mehel sünnipäev – minul ja siis kõige väiksemal. Ees ootab järjekordne sünnipäevaralli, milles õnneks mina osalen erinevalt märtsist, mil ainult sünnipäevasid tähistama pidingi, pisut vähem.

Mis kingitusi puudutab, siis ega ma ei oskagi väga midagi tahta – tean, et kingitus tuleb Prismast ning tean, et mul oleks vaja uus spordisokke või midagi muud sellist praktilist. Küll aga on pere kõige väiksema kingitusega ootamatult hästi. Esiteks dikteerib kingituse muidugi see, et peame selle ostma Prismast. Teiseks on jällegi see lugu, et Prismas on minu meelest kõige suurem (võin ka loomulikult kogemata teistele ülekohut teha) valik Legosid, nende hulgas ka Duplosid. Ja kuna need on meie majas viimasel ajal väga kõrges hinnas aga samas on meil neid väga vähe, siis ilmselt saabki kingituste osas lapsele seda teed minna: mingi äge ja suur Duplo Lego. Kontoga selleks raha kogutud ju küll ja veel ja kuhu sa mujale ikka raha kulutad, kui laste heaks, eksole?

Mõnusat viimast suvepuhkusekuud!

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias