Tahate näha inimest, kes saab sel aastal jõulukingid tasuta?


Tahate näha inimest, kes saab sel aastal jõulukingid tasuta?
Täpselt selline näebki välja inimene, kellel on juuliks teada, et jõulukingid tulevad sel aastal tasuta kätteAasta Prismaga

Mihkel: On üks vanasõna, mille sisuks on midagi sendi korjamise ja krooni kokkusaamisega seoses. Kuigi kroone pole enam ammu, on vanasõna jätkuvalt aktuaalne. Viie kuuga oleme viie kuuga Prisma konto abil kogunud boonusraha juba peaaegu 100€.

Võib ju mõelda, et mis see sada eurot siis ära ei ole aga tegelikult on ikka küll. Üks osa meie ettevõtmisest käia aasta jooksul ainult Prismas oli ka see, et lähikondlastele võiks saada jõulukingid tasuta. Või noh – tänu Prismas käimisele kogunenud boonusraha eest. Kuna pere on suur ja oleme viimastel aastatel proovinud lähtuda põhimõttest, et kingituste hind võiks mitte ületada paari-kolmekümmet eurot, siis põhimõtteliselt on mingi seltskonna kingitused juba „olemas“. Pane sinna otsa veel jõuludeni kogunev raha ja laias laastus võib öelda, et jõulukinkidele kuluv raha ongi olemas. Tänks, Prisma!

Ühest asjast tahtsin veel põgusalt rääkida. Jagasin eelmine nädal meie Facebooki lehel infot, et kes veel ei tea, siis Prisma taaraautomaadid võtavad vastu ka pandimärgiseta pakendeid. Minu meelest on see üks toredamaid asju, mida üks inimene üldse teha saab – viia absoluutselt kõik pakendid masinasse. Loomulikult, ega päris iga viimast purki või pudelit jõua sinna alati viia aga suured kogused peaksid tagastuspunkti jõudma kindlasti. Kuigi ma ise maailma kõige tublim pakendikäitleja ei ole – linnas jõuab taara kodukandis kohalikele taarameestele (ehk siis neile, kes neid prügikastist välja kougivad), kes selle ära viivad aga see-eest maal koguvad pandi- ja niisama pakendeid kõik nii, et ükski purk ega pudel ei lähe raisku. Ja minu meelest on ekstramuhe, et on variant neid Läti või siis ükspuha, mis riigi märgistega taarasid masinasse toppida. Vähemalt ei jää loodusesse vedelema.

Seotud lood:

Maal on meil taarasorteerimiseks näiteks selline peentehnoloogiline masin:

Aasta Prismaga

Teie aga liituga Prisma kontoga, koguge Prismas käimisega raha ja viige ära pandimärgiga ja -märgita taarat. Raha saate endale jätta ja taara saate Prisma taaraautomaatidesse sokutada.

Olge muhedad!

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias