Vanemate oma aeg - kuidas seda sisustada? Kohe saad teada!


Vanemate oma aeg - kuidas seda sisustada? Kohe saad teada!
Mängi, mis žanri mängu tahad - kõike leiab!Aasga Prismaga

Mihkel: „Pealesunnitud vangistus“ sunnib otsima lahendusi ajaveetmiseks. Ning kui terve lai internet on täis artikleid „Kuidas sisustada päev lastega, kes kodus.“, pole ma näinud ühtegi artiklit, mis räägiks sellest, kuidas isad-emad peaksid oma vähese vaba aja sisustama. Mina näiteks olen otsustanud, et oma varahommikused ning hilisõhtused vabad tunnid täidan ma PlayStation’iga mängides.

PlayStation on mul kodus iidamast-aadamast saati. Vahepeal mängisin täitsa iga päev ja kohe mitmeid tunde järjest. Siis aga ühel hetkel ma enam ei viitsinud. Iga päev tööl kaas-mänguritega vesteldes jäin ma teemadest üha kaugemale, kuni lõpuks ühel päeval enam mind gamer’ite kampa ei võetudki. Olin mängimise täiesti unarusse jätnud.

Siis tuli aga kodune kontor, karantiin ja hulk üle keskmise vabamat aega, mida tuleks sisustada nii, et ka endal mõistus terve säiliks. Ning mina pöördusin tagasi oma vana kallima PlayStationi juurde. Pean tunnistama, et mõnikord vaatavad küll kodused mind sellise pilguga, et „No kui vana sa oled?“. Aga mind jätab see ausalt öeldes päris külmaks – mitte kusagil pole kirjas, et täiskasvanud inimene ei tohiks mängida konsoolidega.

Igal juhul, tagasitulek vana armastuse – mängimise - juurde sai tegelikult toimuma isegi õige pisut varem, kui algas „pealesunnitud vangistus“ koduseinte vahel. Nimelt Prismas käies on esimene asi, mis poes silma jääb mängumeestele (ja -naistele) loodud osakond. Peenema sõnaga – GAMING. Nagu ma varasemalt olen ka öelnud, siis ma võiks käia ringi pigem tühja kõhuga aga sealt sektsioonist tahaks ma küll kõike endale saada. Loomulikult käin ma seal osakonnas ka alati pisut piilumas, et mis seal uut ja huvitavat. Lisaks tavapärastele pultidele ja mängudele (saadaval kindlasti vähemalt arvutile, PlayStationile, Nintendole ja xBoxile) oli minu suurimaks üllatuseks PlayStationi jaoks mõeldud online teenuse PS Plus müük, mida tavaliselt tuleks otsida kas spetsialiseerunud veebipoodidest või siis üldse välismaalt tellida. Aga vot – Prismas täitsa olemas! Ja see oligi minu jaoks täielik võit, sest tegelikult polnud ma üldse arvestanud sellega, et ma uuesti mängima hakkan aga kui elu nii juba sulle võimaluse ette veeretab ning leiva ja või kõrvale ka konsooliasjad paigutab, siis ilmselt on see ikka vihje kõrgemalt poolt, mida tuleb tõsiselt võtta.

Seotud lood:

Ja nüüd ma siis jälle mängingi. Õhtuti, üksinda kui teised juba magavad ja hommikuti, kui teised ikka veel magavad. Ja kinnitan, et konsoolimängud ei ole mitte ühestki otsast ainult lastele. Tõsi – nendega koos on samuti mängides hea aega sisustada kuid täitsa okei on ka üksi mängida. Kui sul veel konsooli pole, siis lase see järgmise ePrisma tellimusega endale koju tuua – valikut on Prismas nii erinevate konsoolide kui ka mängude osas üllatavalt palju (räägib kusjuures umbes 15-aastase konsoolimängukogemusega inimene). Ja kui naisele vaja seletada, et miks äkitselt mingi mängukonsool kodus on, siis ütle, et lastele ostsid. Ja viimase nõuandena veel – vaadake, mis konsoolid teil sõpradel on, siis hea mänge vahetada. Kas lastele või siis iseendale.

Püsige terved ja ärge unustage mängida!

---

Kas sa meie teisi lugusid oled lugenud? Ei? SIIN on selleks võimalus.
Ja meie Facebooki kontol saad näiteks vaadata, kuidas me kambakesi kevadisi maitseaineseemneid istutasime.

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias