Bauhofi aeglane tegutsemine ajas kliendi marru: istutamisvalmis lilled läksid hilinenud mulla tõttu raisku

 (38)
Mullatööd
MullatöödFoto: Ilmar Saabas

Klient on Bauhofis nördinud, kuna hilinenud kauba kohaletoimetamiseks ei leitud poest lahendust.

Kliendi sõnul tellis ta mitu nädalat tagasi Bauhofist alusetäie mulda. "Hea küll, et 10. mail alles kohale jõuab. Ostsime taimed mõni päev varem valmis, ei juhtu nendega midagi," kirjedas ta.

9. mai hommikul saabus talle kiri, et kaup on komplekteeritud. Tore! Äkki jõuab varem kohale? Tutkit," nentis ta.

"Kuivõrd tellitud palissaad pidi hilinema, käisime sellel ise järel. Ent kui mulla kohta uurima hakkasin, selgus, et hilineb seegi. Millal saabub, ei tea, kuller ei saavat hakkama. Palusime leida lahendust, kuna peenrad ootasid nädalavahetusel tegemist - äkki mõni allhankija aitab? Abisoovi aga Bauhof ei ilmutanud."

Kliendi sõnul öeldi talle lõpuks, et pole parata, kaup saabub esmaspäeval või teisipäeval. "Keegi pole helistanud ega huvi üles näidanud!" on ta nördinud. "Infotelefon kehitab pärast ilmatut ootejärjekorras seismist õlgu ning et neil e-poega ühendust saada ei õnnestunud, lubatakse saata neile e-kiri, et meiega ühendust võetaks."

"Samal ajal uurin nukralt, kuhu saata kahjunõue taimede kompenseerimiseks, kes enam aianurgas õigesse mulda saamist oodata ei jaksa. Mõistan eksimist ja usun heasse tahtesse lahendusi leida. Praegu aga näib, et Bauhof ajab kauni ilma toel raha kokku üle jõu käivat müüki tehes. Kahju," lõpetas ta.

Seotud lood:

Vastab Bauhofi turundusdirektor Evelin Pae

Seoses ootamatult saabunud väga sooja kevadega on Bauhofi mahud hüppeliselt kasvanud, kusjuures e-poe mahud on lausa mitmekordistunud. Kuna kevad on meie jaoks oluline aeg, siis loomulikult planeerisime küll kasvu, kuid mitte mitmekordistumist. Kõige enam on teevad müüke aiatehnika, taimed ning mullad ja väetised, mis on kõik suuremahulised tooted ja seetõttu e-kanalist tellides kliendile mugavad ja atraktiivsed.

Seoses mahtude ootamatu kasvuga on oluline lisakoormus tekkinud nii Bauhofi laole kaupade komplekteerimisel, hankijatele kaubavarude tagamisel kui ka veopartneritele kauba tarnimisel.

Hooajast tingitud suurenenud koormus on kestnud tänaseks mõned päevad, mistõttu oleme kokku pannud eraldi ootel tellimusi lahendava meeskonna. Samuti on teie küsimuses toodud klient tänase seisuga juba lahenduse saanud ning kaup on talle kohale tarnitud.

Soovime kõigile päikselist kevadet ja kena suveootusaega!

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias