FOTO | Lugeja imestab: reisijad ei tohi topsikohviga trolli tulla, aga juht ise lürbib kohvi sõidu ajal otse serviisist

 (56)
Kohvitass trollijuhi kõrval
Kohvitass trollijuhi kõrvalLugeja foto

Reisija sõnul pole see päris normaalne, et trollijuht sõidu ajal endal kõrval tassi kohvi hoiab, kuna see võib ümber lennata ja juhile sülle kukkuda, seades selle läbi reisijad ohtu.

Täna hommikul number 3 trolliga kesklinna sõitnud Robi (nimi muudetud) pani imestama, et trollijuht hoidis istme kõrval mapi peal tassi, kus sees oli lahtiselt kohvi. "Ime oli, et see ümber ei läinud. Mis siis kui kuum jook oleks juhile sülle kukkunud?" küsib Robi.

Lisaks peab Robi silmakirjalikuks seda, et reisijad ei tohi ühistransporti siseneda kinniste kohvitopsidega, kuid trollijuhid saavad kohvi kasvõi tassist juua. "Kas Tallinna ühistranspordi tohivad ikka niimoodi jooke hoida?" kahtlustab ta.

Tallinna Linnatranspordi AS kommunikatsioonijuht Kaarel Kutti kinnitab, et TLT on juhtumist teadlik ja juhiga juba sobimatu käitumise teemal vestelnud.

Seda, et reisijatele on söögid ja joogid keelatud, põhjendab Kutti nii: "Salongis on sõitjatele söömine ja joogid keelatud puhtuse ja kaasreisijatele meeldiva salongi tagamiseks. Ettevõte on hinnanud, et see tähendaks kulude kasvu ja oluliselt rohkem tööd ettevõttes sõidukeid koristavale personalile."

"Sõidukijuhtidel on samad tegevused keelatud ohutuse eesmärgil, sest võivad juhi tähelepanu hajutada," lisab Kutti. "Sõidukijuhtidele püüame tagada puhkamiseks ja keha kinnitamiseks sobilikud tingimused lõppjaamades, kui juhid ei ole täitmas tööülesandeid."

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias