FOTO | Rimist arbuusi ostnud klient: sellist rõvedust näen ma esimest korda!

 (44)
FOTO | Rimist arbuusi ostnud klient: sellist rõvedust näen ma esimest korda!
Foto: Lugeja pilt

Rimist ostetud arbuus oli seest halvaks läinud ning ei kõlvanud süüa.

Lugeja, kes Kasulikule foto Põlva Rimist ostetud arbuusist saatis, kirjutas, et arbuusi koore ligidal polnud viljalihal väga vigagi, kuid seestpoolt oli see juba ebameeldiv.

"Esmapilk lahti lõikamisel ei reetnud ka midagi, üks amps, arvasin et kannatan ära, kuid järgmine oli lausa rõve. Otsisin lusikaga kõvemat kohta, aga ei leidnud, paras mögin, selline veniv ka. Sellist rõvedust nägin esimest korda!“ kirjutas foto teinud Rimi klient.

Rimi pressiesindaja Katrin Batsi selgitusel teostatakse Rimis kõikidele puu- ja köögiviljadele kvaliteedikontrolli nii kesklaos kui neid vastu võetakse, aga ka kauplustes kohapeal.

"Esmase kvaliteedikontrolli käigus mõõdetakse näiteks kaupa vedava auto temperatuuri. Kõikidele kaubapartiidele tehakse ka pisteline kontroll viljadele ehk lõigatakse mõni ka pooleks, et selle sisu kvaliteedis veenduda. Paraku aga kõiki vilju me katki lõigata ei saa. Arbuus on hetkel hooajakaup ning selle müügid on väga suured. Enamasti saame pigem positiivset tagasiside väga hea arbuusi kohta," selgitas Bats.

Ta lisas, et Rimi soovitab kliendil kindlasti poodi tagasi pöörduda, sest poodides kehtib värskuse garantii - ebakvaliteetse kauba eest saab klient raha tagasi.

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias