FOTOD: Selveri kaalukaubad osutusid kodus üle kaaludes 60 grammi kergemaks

 (85)
FOTOD: Selveri kaalukaubad osutusid kodus üle kaaludes 60 grammi kergemaks
Foto: Lugeja pilt

Toimetusele kirjutas lugeja, kes käis Keila Selveris ning ostis köögivilju, mis kodus üle kaaludes 60 grammi kergemaks osutusid.

"Keila Selverist ostetud köögiviljade kodus üle kaalumisel selgus, et Selveri kaal on sätitud kliendi kahjuks 60 grammiga. Tegin kolm pilti tõestamaks, et minu kaal ilmselgelt ei valeta, küll aga Selveri oma," pahandas lugeja.

Keila Selveris juhtunut selgitab Selveri kommunikatsioonispetsialist Karl-Villiam Vaserik.

Kontrollisime kõik Keila Selveri kaalud üle ning peame kahetsusväärselt tunnistama, et tõepoolest üks kaal näitab tegelikust kaalust 60 grammi rohkem. Kontakteerusime koheselt kaalude paigaldajaga, kes lubas paari tunni jooksul probleemi kõrvaldada. Seniks on antud kaalul silt, mis suunab kliendid teiste kaalude juurde.

Kõik Selveri kaalud on kontrollitud vastavalt seadusele iga aasta vähemalt ühe korra. Samuti on kõikidel Selveri kaaludel olemas funktsioon failsafe, ehk kui kaal on väga loodist väljas, siis kaal lõpetab automaatselt kaalumise. Seega tegemist on ainulaadse juhtumiga Selveri 21 tegutsemisaasta jooksul ning palume seetõttu klientidelt vabandust.

Foto: Lugeja pilt
Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias