FOTOD | Selveri klient hämmingus: on nagu soodushind, aga kassas öeldakse, et pole!

 (48)
FOTOD | Selveri klient hämmingus: on nagu soodushind, aga kassas öeldakse, et pole!
Foto: Lugeja pilt

Delfi toimetusega jagas fotosid Selveri klient, kes valis ostukorvi jäätised, millel tundus magus hind. Kassas selgus, et oranži hinnasildiga tähistatakse Partnerkaardi soodustusi. Selveri selgitusel oli hinnasilti ümbritsev teavitus selle kohta kaduma läinud.

„Külastan sageli Selveri kauplusi ja viimasel ajal olen päris mitmes poes suutnud ebameeldivustega kokku puutuda. Nimelt müüb Tondi Selver ligi pooli sortimendis olevaid jäätiseid justkui soodushinnaga. Kassas aga nõutakse hinnasildil mahakriipsutatud täishinda, mis antud toote puhul moodustab umbes 20-protsendilise hinnaerinevuse. Teadagi - kaupleja kasuks. Võiks öelda, et Selver tegeleb klientide tagant varastamisega. Klienditeenindusse pöördudes ajab teenindaja silmad suureks ja väidab, et soodushind kehtib ainult Partnerkaardi esitamisel. Nõus! Sel juhul peab olema hinnasildil vastav märkus või selgitav tekst," pahandab Selveri klient.

„Jäätiste (ka paljude muude toodete ) hinnasiltidel vastav informatsioon puudub. Samas on müügil erinevaid tooteid kus kiri „Partnerkaardiga" on täitsa olemas ja ostjale üheselt arusaadav. Ühegi jäätise juures aga sellist selgitavat teksti pole. Järelikult on tegemist teadliku vassimisega," osutas klient.

Selveri turundusjuhi Triin Kaare edastusel on hinnasildilt puudu riiulirääkija (täiendav raam hinnasildi ümber, mis täpsustab hinna tingimused - toim.), kuhu peaks olema kirjutatud „Partnerkaardiga".

„Iseenesest on ka sellel väikesel sildil esitatud kaks hinda suurelt kampaaniahind ja väiksemalt tavahind, aga silt on ilma lisatava riiulirääkijata mitte igapäevasele Selveri kliendile arusaamatu - püsikliendid teavad, et oranž hinnasilt tähistab soodushinda, mis kehtib Partnerkaardiga," selgitas Kaare, kes lubas ka Tondi poodi teavitada.

Foto: Lugeja pilt
Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias