Kliendid pole senini tagasi saanud tunamullu ära jäänud suurkontserdi piletiraha. Piletilevi: rahaliste kohustuste ees vastutab korraldaja

 (36)
Pettunud Ramazzotti fännid Saku Suurhallis
Pettunud Ramazzotti fännid Saku SuurhallisFoto: Photographer: Marianne Ubaleht

Kliendi sõnul ei ole ta kahjuks siiamaani Piletilevist ostetud Eros Ramazzotti kontserti pileti rahasid tagasi saanud. Kontsert pidi toimuma 2016. aasta juunikuus.

"Siiamaani lubati, kuid nüüd juba pikemat aega täielik
vaikus. Piletilevi AS endal vastutust ei näe, kuigi vahendati firma Herman Stage CO SIA-le piletite müüki," ütles pileti ostnud klient.

"Igal juhul nende poolne suhtumine antud juhtumi osas ei kannata kriitikat, umbes et ostja peabki arvestama Piletilevist pileti ostmisega, et on võimalus petta saada. Minul hetkel on saamata umbes 140 eurot piletiraha," kurdab ta.

Piletilevi turunduskoordinaatori Kadi Haljandi sõnul mõistavad nad, et antud olukord on kliendi jaoks ebamugav.

"Viimane informatsioon antud situatsiooni kohta on leitav meie kodulehelt." Piletilevi kodulehel seisab järgmine info:

"Aasta tagasi laekus Piletilevile info, et Ramazzotti kontserdi korraldaja Herman Stage Co SIA on võitnud Moskva arbitraažkohtus. Otsuse järgselt pidi Global Communication (firma, kes müüs projekti) korvama Herman Stage Co SIA-le tekkinud kahjud 18. jaanuariks 2018. aastaks. Peale seda korraldaja pidi jätkama tagasiostu. Kuna tänaseks korraldaja ei ole Global Communication (OOO Глобальные коммуникации) vahendeid tagasiostuks saanud, kavatseb ta teha makseid klientidele isiklikest vahenditest oma võimaluste piirides."

Seotud lood:

Piletilevi kirjutab, et korraldaja alustas piletite tagasimaksetega alates märtsist ja need viiakse läbi vastavalt avalduste saabumise järjekorrale alates märtsist ja need viiakse läbi vastavalt avalduste saabumise järjekorrale.

"Tänaseks päevaks on korraldaja tagastanud raha 10-le järgnevale avaldusele, mida Piletilevi edastas korraldajale. Tänaseks on rahuldatud 210 avaldust."

"Kahjuks Piletilevil puuduvad võimalused tagasiostuprotsessi kiirendamiseks. Piletilevi on agent, rahaliste kohustuste eest vastutab korraldaja." Piletilevi kinnitab, et teeb oma poolt kõik võimaliku selleks, et kõik ostjad saaksid oma raha tagasi.

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias