Kuressaare Maxima kliendid jäävad tööpäeva lõpus letiteeninduseta. Nördinud poekülastaja: nagu oleks korraldatud toidunäitus!

 (23)
Logod
LogodFoto: Jaanus Lensment

Kuressaare Maximas tööpäeva lõpu poole sisseoste tegemas käivad kliendid on jäänud viimasel ajal letiteenindusest ilma, kuna poes valitseb tööjõupuudus.

“Maximas on tekkinud uus teenindusliik, mille käigus eksponeeritakse toitu ehk on korraldatud toidunäitus,” rääkis Saarte Hääle poole pöördunud pettunud ostja. “Kausid on ilusti ahvatlevalt täis lapitud, tuled säravad, aga osta ei saa. Mida nad seda kaupa siis sinna lapivad, kas tõesti ainult vaatamiseks?”

Et kaupa osta ei saa, annab teada silt “Lett on suletud”. Kui klient käis infolauast küsimas, miks siis ikkagi sellest letist osta ei saa, kuulis ta vastuseks, et töötajat ei ole. Nii oli ta sunnitud tegema teised valikud.

Maxima meediajuht Marit Liik ütles, et paraku ei ole Kuressaare kaupluses piisavalt müüjaid. “Kogu Maxima värbamismeeskond koostöös Kuressaare kaupluse juhatajaga keskendub sellele, et leida kaupluse tööperre vabadele ametikohtadele uusi kolleege. Loodame, et juba peatselt on meeskond komplekteeritud ja kauplus töötab täiel võimsusel,” lausus ta.

Loe pikemalt Saarte Häälest.

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias