Lugeja marus: mis toimub Prismas? Ehitusosakond on, pahtlilabidad on, aga pahtleid pole! Sortimendist muudkui kaovad asjad!

 (82)
prisma tühjad letid
Prisma tühjad letid on teine teema, millest viimasel ajal palju juttu olnud.Mobiilifoto: Lugeja fotod

Delfi toimetusega võttis ühendust Prisma klient, keda nörritas Prisma kaubavaliku pidev muutumine ja hiljutine avastus, et seni ainus koht, kust õhtusel ajal võis ehitusmaterjale osta, on need nüüd sortimendist eemaldanud.

Lugeja kirjutas: "Teadmisega, et Prismas on remondiosakond, seadsin õhtusel ajal sammud Kristiine keskusesse, et minna ja osta natuke pahtlit, mis remondis puudu tuli. Remondiosakonnast vaatas vastu suur valik pahtlilabidaid, aga mida polnud, oli pahtel. Infoletist öeldi, et „jaa, meil tõesti on kõike pahteldamise jaoks, aga pahtlit ennast enam sortimendis pole“. Kui varem oli Prisma ainus koht, kust võis selliseid kiiroste teha ajal, mil ehituspoed juba kinni, siis tundub, et lai valik, mille poolest pood tuntud ja hinnatud oli, hakkab koomale tõmbuma. Sama trendi näeb ka teistes Prisma osakondades: mitmed vaid Prismas müüdud toidukaubad on viimasel ajal valikust kadunud. Sageli näeb ka lettidel haigutavat tühjust. Mis küll Prismas juhtunud on?"

Vastab Prisma kommunikatsioonijuht Piret Lankots.

Kahjuks on tõesti ehituspahtlid on Prisma poodide sortimendist väljas alates 2016 aasta aprilli kuust.

Tooted läksid sortimendist välja väikeste müükide tõttu. Samas uuendame oma ehituskaupade valikut novembris ja loodame kindlasti võtame arvesse klientide ootusi ehituspahtli osas.

Sortimendi uuendused on ka põhjus, miks muudes meie tootegruppides praegu puudujääke võib esineda.

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias