Nahaalne puugivõrumüüja lisati tarbijakaitseameti musta nimekirja


PUUK
PuukFoto: Ingmar Muusikus

Tarbijakaitse amet on saanud veebidomeenil tervisepood24.eu tegutseva ettevõtte Commerce Invest OÜ kohta kaebusi ning lisanud selle oma musta nimekirja.

Tarbijakaitseameti kommunikatsioonispetsialisti Pille Kalda sõnul on Commerce Invest OÜ kohta sel aastal tulnud üks ning eelmisel aastal kolm kaebust. Lisaks on tarbijad esitanud ka neli selgitustaotlust, millest kaks sel aastal, kus küsitakse nõu oma tarbijaõiguste kohta, kirjutab ERR.

Möödunud aastal esitatud kaebustes toodi välja, et ettevõttele ei saanud kaupa tagastada ning kaup ei jõudnud tarbijani õigeaegselt. Komisjon otsustas tarbijanõuded rahuldada ning ettevõte pidi ostjatele raha tagastama.

"Kuna Commerce Invest ei ole täitnud tarbijavaidluste komisjoni otsust, siis on ta lisatud nii e-poodide musta nimekirja kui ka komisjoni otsuseid mittetäitvate ettevõtete nimekirja ehk komisjoni musta nimekirja, mis on avaldatud tarbijakaitseameti veebilehel," ütles Kalda.

Sel aastal esitati tarbijakaitseametisse kaebus seoses sama ettevõtte väidetavalt puuke ja sääski tõrjuva käevõruga.

Kaebuse esitanud Kaja Saar ütles, et saabunud käevõru polnud sugugi sarnane sellele tootele, mida veebis reklaamiti. Lisaks ei olnud tootepakendis arvet, tootjamaad ega kasutusjuhendit.

Seotud lood:

Saar teab ka teisi inimesi, kellel sama võruga probleeme on. "Üks inimene tellis kolm tükki ja ta pole neid kätte saanud," ütles naine.

Teisipäevaks oli aadressilt tervisepood24.eu puugitõrjevahendi reklaam maha võetud ning kodulehel olev telefoninumber on välja lülitatud.

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias