SmartLynx jälle hädas: lend Tallinnast Barcelonasse lükati mitmendat korda edasi. Reisijad ei ole enam kindlad, kas lend toimub

 (85)
Täiendatud kell 17.47!
Smartlynx Estonia lennuk
Smartlynx Estonia lennuk.Foto: Andres Putting

SmartLynxi probleemid ei paista lõppu leidvat, seekord on mitu tundi hlinenud Tallinnast Hispaaniasse väljuma pidanud lend.

Lennujaamas ootav reisija räägib, et Tallinnast päeval väljuma pidanud SmartLynxi lend lükati juba mitmendat korda edasi. "Viimase seisuga peaks lend väljuma kell 19.30, kuigi lennujaamas juba keskpäevast ootavad inimesed hakkavad sellessegi usku kaotama," ütles reisja.

Nüüdseks on SmartLynxi lend edasi lükatud juba kella 21.20 peale.

Kasulik edastas küsimused ka SmartLynxi esindajaga ja uudist täiendatakse nii pea, kui info saabub.

SmartLynxi lennud on sel nädalal mitu korda kümneid tunde hilinenud. Esmaspäeval kirjutas Kasulik, kuidas eestlased olid mitu päeva lõksus Egiptuse kuurortlinnas Hurgadas, kuna SmartLynx oli lennu korduvalt edasi lükanud.

Üks reisija rääkis, et ta on juba teist päeva koos teiste eestlastega Egiptuse kuurortlinnas Hurghadas lõksus ja reisijate seas valitseb täielik teadmatus, mida edasi teha.

Teisipäeval oli probleeme Tallinnast Antalyasse väljuma pidanud lennuga. Kll 8 hommikul pidanuks Tallinna lennujaamast väljuma SmartLynxi lennuk Antalyasse, ent lend lükati seitse tundi edasi ehk esialgse informatsiooni kohaselt pidi lennuk väljuma kell 15. Delfi lugeja, kes niisamuti lennuki väljumist ootab, tõdes, et inimestele teavitati vaid, et tegu on tehnilise rikkega. „Muud meile ei öeldud,” märkis ta.

Seotud lood:

Siis lükati aga lennureis hoopiski südaööni.

Nördinud olid teisedki Antalya lendu ootavad reisijad. "Olen täiesti nördinud, sest tulin selle lennu tõttu juba eile Tallinna ja ööbisin hotellis, et jõuda hommikul kell 6 lennujaama. Ja nüüd on väidetav väljumisaeg kell 15. Hommikul anti iga reisija kohta vaid 10-eurone kupong," pahandab reisija, kes samuti Delfiga ühendust võttis.

SmartLynxi pressiesindaja Ilva Priedniece ütles mõlemal korral, et lennukil on tehnilised rikked, kuid muretsemiseks pole põhjus. Reisijatele jagati ka toiduvautšereid.

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias