Telia telepaketi muutus vihastas klienti: see on totakas, et ühe spordikanali eest pean maksma terve lisapaketi tasu!

 (271)
Telia pressikonverents
Foto: Madis Veltman

Kuna Eurosport 2 viidi Telia põhipaketist lisapaketti, siis ainuke võimalus seda konkreetset kanalit vaadata on lisapaketi alt, mis maksab aga 8 eurot kuus.

Telia kliendi sõnul vaatab ta telekat peamiselt Eurosport 2 pärast, kust saab jälgida Saksa jalgpalli liigat Bundesligat. Telia viis aga nüüd Eurosport 2 kanali põhipaketist lisapaketti, mis maksab 8 eurot. Kanalit ei saa ka eraldi tellida.

Klient räägib, et säärane olukord pole tema meelest aus. "Põhimõtteliselt on see totakas, et kui ma tahan seda ühte kanalit vaadata ainult - mis pealegi on Eurosport 1 sõsarkanal - pean kogu 8 eurose komplekti ostma mingite Foodide ja ma ei tea millega. Ei saa seda ka ükshaaval näiteks 50 sendi eest lisaks osta nagu muid noppekanaleid," on klient pahane.

Telia Eesti televisiooni ja multimeedia valdkonna sisujuht Birjo Kiik selgitab, et muudatused on tingitud klientide vaatamiseelistustest, kanalipakettide loogikast ja kokkulepetest kanalite omanikega. "Põhjus, mis ei lisandu Eurosport 2 eraldi noppekanalina, on eeskätt tingitud kanali omaniku poolt kehtestatud tingimustest," ütles ta.

Kiik lisab, et Telia TV Põhipaketti lisandub populaarne ajalookanal Viasat History ja uudistekanal CNN.

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias