Ekspert annab nõu: soovitused pühade ajal reisijatele

 (1)
Ekspert annab nõu: soovitused pühade ajal reisijatele
Foto: Ilmar Saabas

Pühade eel ja ajal kasvab järsult linnadevahelise ühistranspordi kasutajate arv, sest paljud inimesed sõidavad kas koju või külla. Pühade ajal reisijatel tasub jälgida lihtsaid reegleid, et vältida ebameeldivaid üllatusi ja et soovitud reis saaks sel suure nõudlusega ajal toimuda.

Reisijatele, kes soovivad detsembris pühade ajal bussireisi ette võtta, soovitab Lux Expressi müügijuht Sander Lõhmus pilet võimalikult vara eelmüügist ära osta. “Nendele reisijatele kes on harjunud bussipiletit enne väljumist bussijaama kassast või bussijuhi käest ostma, ei pruugi enam kohti jätkuda. Pühade ajal müüakse praktiliselt kõik piletitest eelmüügist,” selgitas Lõhmus.

Eelmüügist tasub pilet ära ka näiteks reede õhtul või pühapäeval väljuvatele bussidele - need on suurema nõudlusega nädalapäevad, mil soovitud väljumisele ei pruugi vabu kohti jätkuda.

Lõhmus tõi välja, et varasem piletiost tähendab ka kõige soodsamat hinda. “Kui pühade ajal on plaanis reis ette võtta, siis praegu on õige aeg pilet ära osta." Tihti on bussifirmadel erinevaid kampaaniapakkumisi ja varem pilet ära ostes on suurem tõenäosus see parema hinnaga soetada.

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias