FOTOD | Lennujaama katusekorruse ainsad invakohad lükati nädalavahetusel lumehunniku alla

 (17)

Pühapäeva õhtupoolikul Tallinna lennujaamas lennukit oodanud tähelepanelik lugeja märkas, et katusekorruse parklas on lükatud lumi hunnikusse ainsatele liikumispuudega inimestele mõeldud parkimiskohale.

„Lumi on lükatud eranditult ainsatele invaparkimissaartele hunnikusse, mis sest, et tavalisi tühje parkimiskohti jagus," kommenteeris lugeja.

Kommenteerib Tallinna lennujaama kommunikatsioonijuht Margot Holts:

„Lennujaama parkimismaja lumekogumise kohad asuvad katusekorruse invakohtade lähedal ja hetkel on need osaliselt raskesti ligipääsetavad," sõnas Holts.

„Lumi kogutakse parkla katusekorruselt regulaarselt ja reedel olid kõik kohad puhtad. Nädalavahetusel kogunenud lund ei ole veel jõutud ära vedada, aga kindlasti tehakse seda esimesel võimalusel," ütles Holts.

„Palume seni kasutada keskmise ja kõige alumise korruse invakohti. Need on kenasti katuse all ja sealt saab mugavalt terminali ja reisilt naastes on auto lumevaba," soovitas ta.

Invakohti on lennujaama parkimismajas kokku 20. „Praeguse hetke seisuga on vabasid invakohti parklamajas 12 - kõige alumisel korrusel 4 vaba kohta, keskmisel korrusel parkla alal 4 vaba kohta ja Kiss&Fly alal 4 vaba kohta. Kindlasti saavad ka katuse korruse 6 invakohta lähiajal lumevabaks," lõpetas Holts.

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias