FOTOTÕESTUS: Mis juhtub sinu keha ja näonahaga pärast neljatunnist und?

 (8)
Chloe pärast uneeksperimenti
Chloe pärast uneeksperimentiFoto: The Sun / Kuvatõmmis

Kas 7-8 tundi und päevas on tõesti vajalik, nagu meile räägitakse? 18-aastane Chloe proovis järele, mida teeb unepuudus tema kehaga.

Eelmisel nädalal levis välismeedias uudis, et neli tundi und päevas rohkem kui üks öö järjest teeb meie kehale ja välimusele tõelise karuteene, kirjutab The Sun uudisteportaali News.au.com vahendusel.

Et järele proovida, mida neli tundi und tegelikult inimesega teeb, otsustas 18-aastane Chloe de Garis, kes tavaliselt magab kaheksa tundi päevas, järele proovida, mis tunne on kolm ööd järjest vaid neli tundi magada. Tulemus oli šokeeriv.

Foto: News.au.com / Kuvatõmmis

Londoni lähistel elava Chloe uneeksperimendi tulemusi aitasid hinnata tema pereliikmed: ema, isa, kolm nooremat õde ja Chloe poiss-sõber.

Ema arvates nägi Chloe meigiga normaalne välja, aga kui jumestus maha võtta, oli selgelt aru saada, kui väsinud ta on. "Tema silmad olid punased ja hoolimata sellest, et ta tuli äsja puhkuselt, nägi ta kahvatu välja," ütles ema.

Chloe õe sõnul näeb tema vanem õde lausa kohutav välja - täpselt nagu oleks terve öö väljas pidutsenud. "Ta on päris punniline ja ta on söönud tavapärasest enam. Ta on meie kõigiga olnud väga tige, nii et me oleme temast kaugele hoidnud," ütles õde.

Seotud lood:

Poiss-sõbra sõnul ei ütleks ta Chloele kunagi, et ta näeb kole välja, ent selge on see, et ta ei näe nii hea välja kui tavaliselt. "Ta on kahvatu, aga tema silmad on kõige hullem osa sellest. Need on punased ja silma all on sügavad varjud," ütles ta.

Dermatoloog ja jumestuskunstnik, kellelt The Sun samuti kommentaari palus, kinnitasid kui ühest suust, et Chloe nahk on kaotanud oma tavapärase sära ja tal on varasemast oluliselt rohkem vistrikke ning silmaalused on väga tumedad.

Saada meile vihje, foto või video!