Imelihtne trikk: kuidas saada pärast lennureisi oma pagas esimesena kätte?

 (33)
Tallinna Lennujaam
Foto: Eero Vabamägi

Pärast lendamist oma pagasi ootamine võib olla paras tüütus, sest su kott võib olla viimaste seas, mis lindile jõuab. Selle lihtsa nipiga võid aga suurendada oluliselt šansse, et saad pagasi esimesena kätte.

Lennujaamade töötajad räägivad, et selle taga on tegelikult imelihtne loogika. Uudisteportaal news.com.au vahendab, et selleks tuleb lihtsalt oma pagas kõige viimasena ära anda. "Viimasena lennukile pandud kott võetakse sealt ka esimesena välja, seega jõuab see ka kiireimini lindile," ütles Thomas Lo Sciuto, kes töötab ühes USA lennujaamas.

Kui raha on palju ja viimasel minutil koti ära andmisega riskida ei taha, siis tihtipeale saavad äriklassi reisijad selle eelise, et nende pagas jõuab lindile kiiremini. Seega tasub vaid kallim lennupilet osta.

Samuti soovitatakse oma pagasile panna "fragile" kleebis või silt, mis tähendab, et pagasi sisu võib olla kergelt purunev. See tähendab, et pagas asetatakse teiste kottide peale, mistõttu võetakse see ka esimesena lennuki pagasiruumist välja.

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias