Kohvik selgitab: miks müüb Reval Cafe mõnes kohas kohvi kallimalt kui teises?

 (28)
Kohvik selgitab: miks müüb Reval Cafe mõnes kohas kohvi kallimalt kui teises?
Foto: ELISA TAIMRE

Reval Cafe kodulehel kohviku menüüd sirvides torkas silma, et kohvikukett on enda söögikohtades kasutusele võtnud kaks erinevat menüüd: ühe hinnad on mõnekümne eurosendi võrra kallimad, teises odavamad. Küsisime Reval Cafelt, miks see nii on.

Reval Cafe kodulehel kohvikute menüüsid sirvides oli näha, et mõnes kohvikus on hinnad oluliselt kallimad. Näiteks Postimaja kohvikus maksab tassike kohvi 2,10 eurot, samal ajal kui Müürivahe kohvikus on sama joogi hind 1,90 eurot.

Ka teiste kohvijookide hinnad on erinevad. Mõnes kohvikus on cappuccino hind 2,90 eurot ja latte 3,30 eurot, samas kui teistes kohvikutes on hinnad vastavalt 2,60 ja 2,80 eurot.

Reval Cafe turundus- ja kommunikatsioonijuhi Maarja-Triin Krabi kinnitusel pakutakse kõigis kohvikutes endiselt ühesugustest kohviubadest valmistatud jooke ning erinevus tuleb sisse hoopis üürihindadest.

"Tõepoolest on kohvihinnad Reval Cafe kohvikutes natukene erinevad," ütles Krabi. "Kõikides kohvikutes kasutame meie kvaliteetset Sitsiilia kohvibrändi Miscela d`Oro. Küll aga sõltub meie hinnaerinevus suuresti üürihindade erinevusest, mis tingib kallimal üüripinnal kohvile väikese hinnalisa," kinnitas ta.

Kõrgemad hinnad torkasid silma Postimaja, Kumu, Vene tänava, Viru keskuse, Hobujaama ja Sikupilli kohvikutes.

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias