Lihtne põhjus, miks hotellid kasutavad valget voodipesu, kuigi see määrdub kõige kergemini

 (17)
Johan Spa Hotell
Foto on illustratiivne.Foto: Johan Spa Hotell

Põhjus, miks hotellides kasutatakse valget voodipesu, seisnebki peamiselt selles, et see läheb kergemini mustaks, sest siis on mustus selgelt näha, kirjutab Reader’s Digest.

Teadagi on hotellides osad asjad üsna määrdunud, mille tõttu ei ole mõistlik näiteks hotelli fööni või veekeetjat. Õnneks on aga vähemalt üks piirkond, mille puhtuses saab alati kindel olla – voodi puhaste valgete linadega.

Kuigi valge voodipesu hotellis võib tunduda absurdne, sest valget kangast on lihtsam mustaks teha, on selle taga just loogika, miks on voodipesu valge. Valgete linade puhul saab klient alati veenduda, et voodipesu on perfektselt puhas ja värske.

Veel põhjendusi

Lisaks tekitavad ühevärvilised valged linad tunde luksusest isegi, kui hotell ise ei pruugi olla kõige kallimate seast. Hotelli kliendid eeldavad tavaliselt, et hotelli voodi on samaväärne või parem, kui on nende kodune voodi ja valged linad tekitavad selgelt tunde, et voodi on värske ja puhas.

Valged linad muutusid populaarseks 1990ndatel, kui esimesed hotellid just luksuse pakkumise eesmärgil need kasutusele võtsid.

Lisaks on tavaliselt valged ka rätikud, mis on loogiline, sest kõiki valgeid asju saab üheskoos pesta ning need ei anna kindlasti üksteisele värvi. Kui aga tavalise pesuga ei taha osad plekid siiski välja minna, siis valgeid linu ja rätikuid on võimalik valgendada, et need näeksid järgmiste külastajate jaoks taas säravvalged välja.

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias