LUGEJA FOTO | Tõeline lohh? Circle K: tanklas suitsetamine on äärmiselt vastutustundetu tegevus

 (76)
LUGEJA FOTO | Tõeline lohh? Circle K: tanklas suitsetamine on äärmiselt vastutustundetu tegevus
Foto: Lugeja pilt

Sotsiaalmeedias ringlevalt fotolt võib näha, kuidas Circle K klient tankimisalal suitsukoni maha viskab. Sotsiaalmeedias tehakse nalja ka auto numbrimärgi "LOH" ja rumala käitumise omavahelisele seosele.

Päästeameti pressiesindaja Riin Oeselg ütleb, et suitsetamine tanklates on keelatud ning selle kohta on püstitatud tavaliselt ka vastavad suitsetamist keelavad märgistused. „Ühelt poolt on tanklas suureks ohuks õhus olevad aurud ning teisalt kogumistorudes olevad kütusejäägid, mis võivad lahtise tulega kokku puutudes kergesti süttida,“ selgitab Oeselg.

Circle K turundusjuhi Diana Veigeli edastusel on teenindusjaama tankimisalal suitsetamine vastutustundetu tegevus, mis seab ohtu nii tankija enda kui ka teised inimesed.

„Õnneks tuleb selliseid juhtumeid ette väga vähe, kuna Eesti inimesed on teadlikud tuleohtlikkusest teenindusjaamas ning oskavad lugeda jaama paigaldatud suitsetamist keelavaid silte,“ ütleb Veigel.

Kui teenindaja näeb, et keegi keelatud alal suitsetab, siis juhib ta sellele kindlasti tähelepanu, märgib Veigel.

Suitsetamisega seoses pole õnneks Circle K tanklates tõsiseid õnnetusi olnud. „Sellegi poolest on oluline pidevalt klientidele meelde tuletada, et suitsetamine tankimisalal ei ole lubatud,“ toonitab Veigel.

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias