Prisma külmutas hinnad ja lubab tasuta tooteid, kui mujalt odavamalt saab

 (16)
Prisma külmutas hinnad ja lubab tasuta tooteid, kui mujalt odavamalt saab
Foto: Sven Arbet

Alates tänasest külmutab Prisma oma kauplustes Tallinnas, Tartus ja Narvas 400 toote hinnad. Kui ostja leiab mõnest teisest jaeketist tavahinnaga sama toote soodsamalt, annab Prisma toote kliendile tasuta.

Seoses hindade üha kiireneva kasvuga, alustab Prisma taas Hinnagarantiiga ja hoiab 400 toote hinnad kuni jaanipäevani püsivalt madalal.

"Hinnagarantiiga saame üldist toidu- ja tarbekauba hinnatõusu Eesti klientide jaoks pidurdada," sõnab Prisma Peremarketi kaubandusdirektor Teemu Kilpiä. Värske statistika kohaselt on tarbijahinnad Eestis jätkuvalt tõusuteel, toidu ja mittealkohoolsete jookide hinnad on eelmise aastaga võrreldes tõusnud 4,1%.

Prisma Hinnagarantiis olevaid püsivalt soodsa hinnaga tooteid võib leida igast kategooriast. "Oleme valinud välja tooted, mis on meie klientidel kõige sagedasemalt ostukorvis. Valikus on nii igapäevaseid toidukaupu nagu piim, leib, juust, jogurtid, lihatooted, kui ka tarbe- ja tööstuskaupu nagu puhastusvahendid, hambapasta, sukad-sokid," loetleb Kilpiä.

"Tagamaks, et kõik Hinnagarantiis olevad tooted on Eesti jaeturu kõige soodsamate püsihindadega, oleme valmis andma kliendile tasuta toote, kui ta leiab sama toote tavahinnaga teisest poest odavamalt," selgitab Prisma esindaja.

Tasuta kauba saab klient Prismalt vastu siis, kui see on mõne teise jaeketi tavahinnast kallim kasvõi ühe sendi võrra. Tavahind on toote müügihind, mis ei ole seotud lühiajalise müügikampaania või -pakkumisega, tootegrupi allahindluse või kliendikaardi sooduspakkumisega.

Seotud lood:

Tõendamaks sama toote soodsamat hinda mujal kaubandusketis, tuleb kliendil esitada tõendusmaterjal, näiteks ostutšekk või foto tootehinnast Prisma infoletis või e-posti teel. Kliendil on õigus saada igast tootest Prisma poolt tasuta üks ühik.

Praegu hinnagarantiis olevate toodete hindu lubab Prisma hoida klientide jaoks püsivana kuni jaanipäevani.

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias