Rõve põhjus, miks peaksid reisil olles oma kohvrit hotellitoa vannis hoidma

 (34)
Foto on illustreeriv
Foto on illustreerivVida Press

Oma kohvri hotellitoa vannis hoiustamine võib küll kõlada üpris totakalt, ent usu meid: tegemist on üsna targa otsusega.

Voodilutikad on aina levinum probleem ja isegi, kui suudad kodus neist hoiduda, on sul end üsna raske päästa hotellitubades varitsevate lutikate eest, kirjutab News.com.au.

Lutikaekspertide sõnul võivad lutikad pesitseda kõikjal toas, mitte vaid voodis, ent kuna nad armastavad pigem pimedaid pelgupaiku, kuhu on end parem peita, on vähetõenäoline, et nad vannituppa koliks.

Seetõttu on kaval nipp end lutikate suveniirina kaasavõtmise eest kaitsta sellega, et asetad kohvri kohe pärast hotellituppa jõudmist otse vanni.

Järgmisena vaata ülejäänud tuba üle. Esimene koht, mida peaksid kontrollima, on madrats ja voodiraam: kui näed väikseid veretäpikesi või väljaheidete märke, mis näevad välja, nagu oleks keegi jahvatatud pipart maha ajanud, on sinu hotellitoa voodis ilmselt veel külalisi.

Lisaks voodile tasub üle vaadata ka kappide sisemused, põrandaliistude ümbrus, vaip, diivan ja öökapi sisemus ning tagused.

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias