SUUR ÜLEVAADE | Millise toidupoe kliendikaardi omanikul on kõige enam hüvesid ja soodustusi?

 (61)
Kliendikaardid
KliendikaardidFoto: Delfi Kasulik

Toidupoodide kliendikaardid pakuvad erinevaid soodustusi: mõni on kasutatav vaid konkreetses jaeketis, teine kogu emafirma grupis ning tagab seetõttu suurema boonuse kliendile.

Reastasime nelja suurima kliendikaardi programmi plussid ja miinused ning võimalused ja piirangud. Kõige suurema haardega kliendikaardiks võib selgelt pidada Partnerkaarti, mille soodustused ei piirdu vaid Selveriga.

Samas näiteks värskest toidust lugu pidavad inimesed saavad oma suuremad ostud planeerida reedele, sest siis on Rimi kliendikaardi omanikele kõik puu- ja juurviljad 15 protsenti soodsamad, mis on tõenäoliselt ainus püsiv lisasoodustus kõikide kliendikaartide võrdluses, mida oma püsiklientidele pakutakse.

Maxima kliendikaardil püsivaid lisasoodustusi pole, ka ei anta soodustusi sünnipäevalistele.

Coopi kliendiprogrammi boonusraha koguneb astmeliselt, mistõttu võib see esmapilgul näida keeruline. Enamik soodustustest, mida ka konkurendid pakuvad, on siiski kaardil olemas.

Vaata lähemalt võrdlusest, mida jaekettide kliendikaardid võimaldavad. Kirjuta meile, millise poe boonussüsteem on sinu meelest kõige parem, mis on selle plussid ja miinused ning kui palju oled sellega säästnud või võitnud aadressil kasulik@delfi.ee.

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias