TABEL | Millistesse pakiautomaatidesse tellides pead praegu arvestama suure hilinemisega? Mis on lähedal asuvad alternatiivid?

 (35)
Järva-Jaani
Järva-JaaniFoto: Madis Veltman

Jõuluaeg on käes ning selle tõttu kasvab hüppeliselt ka pakiautomaatidesse liikuvate saadetiste arv.

Kuna maht on nii suur, võivad saadetised teatud pakiautomaatidesse tellides viibida. Kuna aga pakiautomaategi on palju, siis tegelikult

Omniva pressiesindaja Mattias Kaiv ütles, et selle asemel, et tellida oma pakid järjekindlalt samasse ülemahus automaati, võiks katsetada mõnda uut, enamasti vaid mõnesaja meetri kaugusel asuvat automaati. "Tänaseks on novembrikuine pakiautomaatide laiendamine lõpule jõudnud ja kogu 100st automaadist jõudsid mitmed uued automaadid just tänaste populaarsete automaatide lähedusse, et neile alternatiivi pakkuda," ütles ta.

"Lisaks oleme jõudnud täna juba sellesse aega, mil populaarseid pakiautomaate täidame mitu korda päevas, et võimalikult palju pakke päeva jooksul automaati jõuaks."

Ühtlasi, selleks, et inimesed võimalikult kiiresti pakkidele järgi tuleks, startis 3.detsembril ka kampaania „Pakiautomaadist otse palmi alla". Kampaania raames kleebitakse igal hommikul loosi tahtel sajale pakiautomaadipakile peale unikaalse koodiga kleebise. Pooled neist ehk 50 kiiremat saavad iga päev ennast Omniva kodulehel registreerida. Igal reedel loositakse koostöös Wrisi ja AirBatlicuga välja reisi kahele Malagasse.

Vaata aga tabelit, kuhu hetkel tellida tasub ja kuhu mitte.

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias