Wolti äpis saab nüüd teha grupitellimusi

 (2)
a1 kategooria sõiduk
Foto on illustratiivneFoto: Taavi Sepp

Wolti äpis on saadaval uuendus, mis võimaldab senisest mugavamalt teha grupitellimusi. Ühise tellimuse tegemiseks peab telefonis olema rakenduse kõige uuem versioon.

Grupitellimuste uuendus laseb igaühel teha oma toidu valik oma telefonist ja lisada see tellimusele ühiselt välja valitud restoranist. “Toitu nauditakse sageli ikka mitmekesi. Grupitellimused on nii turvaline kui mugav viis toidu tellimiseks tiimilõunaks kontorisse, piknikule sõpradega kui hoopis kohtinguks kaaslasega,” rääkis Wolti Baltikumi turundusjuht Doris Roždestvenski.

Wolti tellimusel läbi viidud hiljutisest uuringust selgus, et enam kui kolmandik uuringus osalenud Eesti inimestest leiavad, et toidu tellimine võimaldab neil proovida toite, mida nad ise teha ei oska. Samuti tellib kolmandik uuringus osalenud inimestest toitu koju, kuna ise ei soovita alati süüa teha. “Grupitellimuste tegemise võimalus aitab muuta toidust inimestele veel mugavama, kiirema ja mõnusama elamuse,” lisas Roždestvenski.

Grupitellimuste tegemiseks tuleb Wolti äpis valida meelepärane restoran ja menüüst “Tee grupitellimus” ning jagada linki grupi liikmetega, et kõik saaksid oma valiku tellimusele lisada. Samuti on võimalik tellimuses osaleda veebibrauserist. Peatselt on tulemas ka uuendus, mis võimaldab otse äpis jagada arve kõigi tellimuses osalejate vahel.

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias