APRILLIKUU OSTUKORV | Konkurendid jälitavad soodsaima hinna pakkujat, kuid taas on ostukorvi edetabeli tipus vana tuttav

 (38)
Eesti esimene ööpäevaringselt avatud hüpermarket
Foto on illustratiivne.Foto: Taavi Sepp

Kindla liidrina on edetabeli tipus taas Grossi pood, kes jätkuvalt pakub soodsaimat kaubavalikut, seades sellega enda üht põhieesmärki.

Kasuliku ostukorvi värskendamise järel toimusid poodide hindades ja ka edetabelis mõned muutused. Kui esialgne toodete väljavahetamine lõi tabeli sassi, siis nüüd on konkurendid võtnud juba tavapärased positsioonid. Esikohal mitmendat kuud Grossi pood, kellele järgneb Prisma ja seejärel Coop toidukaubad.

Puuviljavaliku leiab kõige soodsamalt Prismast, Grossi kauplus pakub samuti Prisma järel soodsamat valikut. Kõige kallim puu- ja köögiviljavalik on sel korral saadaval üllatuslikult Rimist.

Lihatooted on taaskord kõige soodsamad Grossi poes, kust saab kõige soodsamalt ka kuivained. Piimatoodete hinnad erinevates poodides on praktiliselt samad, jäädes kokku 13 ja 14 euro vahemikku.

Kõige rohkem soodustusi leiab hetkel Selverist ja Rimist, mõlemas on hetkel ka sooduskampaaniad, mis kestavad esmaspäevani, 15. aprillini.

Võrreldes jaanuariga, kui vahetasime ostukorvis välja märgatava hulga tooteid on kõikides kauplustes ostukorvi kogumaksumused vähenenud. Kõige stabiilsemaks on jäänud hinnad Maximas ja kõige enam on hinnad võrreldes jaanuariga tulnud Selveris ning Prismas.

Vaata toodete hindu lähemalt juba graafikust!

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias