KASULIKU OSTUKORV | Augustikuu ülevaade

 (153)
ostlemine, ostmine, kaubandus, söök, kauplus, tarbimine
Foto: Sven Arbet

Augustikuu ostukorvi kohta võiks öelda, et selles on huvitav keerdkäik, mida varem kordagi juhtunud pole: Selverist saab Partnerkaardi omanik kogu Kasuliku ostukorvi kätte odavamalt kui Maximast.

Kui juulis tõusid õllehinnad, siis augustikuus kallines avokaado hind kahekordseks. Poed põhjendavad hinnatõusu hooaja lõpuga, aga ka eestlaste aina suurema avokaado tarbimisega.

Kui enamikel kuudel on Kasuliku ostukorvi hinnavaatluse järgi kalleim pood olnud Selver ja Maxima odavaimate seas, siis sel kuul kaardid pöördusid: Partnerkaardiga saab Selveri klient oma toidu kätte Maximaga võrreldes isegi odavamalt.

Partnerkaardi soodustused kehtivad praegu Kasuliku ostukorvis olevatele Pauligi kohvile (hind kliendikaardiga 3,99), Rakvere viinerile (hind kliendikaardiga 1,49), Rakvere lihapallidele toorjuustuga (hind kliendikaardiga 1,89), Otto ricotta kohupiimale (hind kliendikaardiga 0,29), Valio metsmaasikajogurtile (hind kliendikaardiga 1,29), Värska veele (hind kliendikaardiga 1,09).

Kõige soodsama toidukauba saab endiselt kätte Grossi toidupoest, mille ostukorvi lõpphind tuli sel kuul 66,68 eurot.

Kalleim pood augustikuu hinnavaatluses on Coop, kus tuleb toidukraami eest maksta 75,82 eurot. Kaks Säästukaardi soodustust Pauligi kohvile (hind kliendikaardiga 3,35) ja Värska veele (hind kliendikaardiga 1,09) viivad selle hinna alla 74,28 eurole.

Seotud lood:

Maxima ostukorvi eest tuleb sel kuul maksta 72,80 eurot, Prismas 74,68, Rimis 75,17.

Vaata lähemalt toodete kaupa, kuidas hinnad kauplustes erinevad.

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias