KASULIKU OSTUKORV | Augustikuu ülevaade

 (41)
MUSTIKA PRISMA TOIDUPOOD , TOIDUKAUBAD
MUSTIKA PRISMA TOIDUPOOD , TOIDUKAUBAD FOTO: Marko Mumm

Prisma edestas eelmisel kuul kõige odavama ostukorviga silma paistnud Grossi Toidukaupasid 30 eurosendiga ja võttis soodsaima Kasuliku ostukorvi esikoha taas endale. Kolme toidupoe ostukorvi summa jääb alla 60 euro, üldiselt on poodide hinnatasemed langenud.

Prisma ostukorvi kogumaksumuseks tuli augustis 56 eurot ja 66 senti, kohe kannul on Grossi Toidukaubad 56 euro ja 96 sendiga.

Soodne on jätkuvalt ostelda ka Maximas, kus ostukorvi summa jääb samuti alla 60 euro. Kogusumma poolest kallimasse klassi jäävad Rimi, Selver ja Coopi, millest viimasel on püsikliendile aga enam soodustusi.

Kokkuvõtlikult on eelmise kuuga võrreldes hinnad soodsamaks muutunud kõikides poodides. Suurim hindade alanemine võrreldes eelmise ostukorviga on toimunud Coopis ning Rimis, stabiilselt madalat hinnataset hoiab Grossi.

Soodsamad piimatooted leiab Grossi Toidukaupades, Prismas ja Maximas. Prisma paistab silma veel madalamate lihatoodete ning puu- ja juurvilja hindadega.

Võrdluses oleva leiva-saia hind on hinna poolest madal kõikjal, leiva ja saia hind kokku ei ületa ühte eurot. Kodust kuivainete varu on kõige soodsam täiendamas käia Prismas ja Grossi toidupoes.

Vaata hindu lähemalt graafikust.

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias