KASULIKU OSTUKORV | Juulikuu ülevaade

 (64)
Eesti esimene ööpäevaringselt avatud hüpermarket
Eesti esimene ööpäevaringselt avatud hüpermarketFoto: Taavi Sepp

Kui kaks eelmist kuud on Kasuliku ostukorvi andmetel olnud kõige odavam jaekett Prisma, siis see kord nende ponnistused vilja ei kandnud.

Nimelt on kõige odavam toidukauplus seekord Grossi Toidukaubad, kus maksab ostukorv 58,51 eurot. Prisma järgneb 60,29 euroga, seejärel Maxima.

Kallimasse hinnakategooriasse võib paigutada Selveri, Rimi ja Coopi, kus osteldes on ostukorvi kogusumma 67-69 euro vahel. Üllatav on see eelkõige Coopi puhul, kuna neil on üsna mitu tava- ja kliendikaardi soodustust. Hinnalisa annavad Coopis just lihatooted: broilerifilee, kananagitsad, pasteet.

Eraldi tooteartiklitest võib välja tuua kohvi, mis on oluliselt kallinenud. Samas oli eelmisel kuul enamik poekette teinud kohvile korraliku soodushinna.

Trikitab ka õlle hind, kus on iga kuu näha korralikku kõikumist. Tugev soodushind on õlle puhul seekord Rimis ja Selveris, kuid Grossis on tavahindki üsna madal.

Vaata juba lähemalt, mis Eesti toidupoodides toimub:

Hinnavõrdlus läbi viidud 1. juulil Torupilli Selveris, Mustakivi Prismas, Linnamäe Maximas, Lasnamäe Centrumi Rimis, Kivila Grossi poes,
Lasnamäe Coop Maksimarketis.

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias